Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Didžiosios Britanijos princas Williamas tapo greitosios pagalbos sraigtasparnio pilotu

Princas Williamas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Princas Williamas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Didžiosios Britanijos princas Williamas pirmadienį pradėjo darbą naujose greitosios pagalbos sraigtasparnio piloto pareigose, nors į gelbėjimo misijas jis pradės skraidyti tik vėliau šiais metais, pranešė jo biuras.

„Kembridžo kunigaikštis šiandien pradėjo darbą kaip bendrovės „Bond Air Services“ darbuotojas, – sakoma Kensingtono rūmų pranešime. – Jis dalyvaus su darbu susijusiuose specialiuose mokymuose prieš pradedamas piloto darbą Rytų Anglijos oro greitosios pagalbos misijose ateinančią vasarą.“

Tuose mokymuose princas Williamas mokysis pilotuoti greitosios pagalbos sraigtasparnį skrydžių imitatoriuje, taip pat atliks skraidymo praktiką, nurodė Kensingtono rūmai.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Princas Williamas (2012 m.)
AFP/„Scanpix“ nuotr./Princas Williamas (2012 m.)

Kunigaikščio biuras apie jo naują darbą pranešė praeitų metų rugpjūtį ir nurodė, kad Williamas dirbs Kembridžo oro uoste Rytų Anglijoje, reaguodamas į įvairius iškvietimus suteikti pagalbą – pradedant nukentėjusiais per eismo įvykius ir baigiant infarktą patyrusiais žmonėmis.

Princas, kuris yra antrasis eilėje į Britanijos sostą po savo tėvo princo Charleso, 2013 metų rugsėjį baigė trejus metus trukusią tarnybą Karališkosiose oro pajėgos (RAF), per kurią jis pilotavo paieškų ir gelbėjimo sraigtasparnius šiaurės vakarų Velse.

Jo 32 metų žmona – Kembridžo kunigaikštienė Catherine – ateinantį mėnesį turėtų pagimdyti poros antrąjį kūdikį. Jų pirmagimiui princui George'ui liepą sukaks dveji metai.

„Scanpix“/AP nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas
„Scanpix“/AP nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas

Williamas ir Kate planuoja gyventi Kensingtono rūmuose Londone, bet taip pat dalį laiko praleis Anmerio rūmuose – karalienės Elizabeth II privačiame dvare Sandringame, Norfolko grafystėje.

Princas daugiausiai dėmesio skirs savo darbui, bet jam taip pat teks vykdyti kai kurias karališkąsias pareigas Didžiojoje Britanijoje ir užsienyje.

Planuojama, kad Williamas per metus uždirbs 40 tūkst. svarų (55 tūkst. eurų), bet visą savo atlyginimą jis perves pelno nesiekiančiai Oro greitosios pagalbos tarnybai.

Manoma, kad jis yra pirmasis teisę į Didžiosios Britanijos sostą turintis karališkosios šeimos narys, sudaręs darbo sutartį su civiliniu darbdaviu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt