Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Didžiausios krūtinės savininkė Skandinavijoje Linse Kessler atvyko į Kauną pakoreguoti veido

Linse Kessler
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Linse Kessler
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vieną ryškiausių Danijos televizijos žvaigždžių, apie kurios šeimą ir gyvenimą pastaruosius ketverius metus rodomas didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukiantis šou, Linse Kessler (48) artimiausias kelias dienas praleis Kaune. Moteris, garsėjanti kaip didžiausių krūtų Skandinavijoje savininkė, kreipėsi į laikinosios sostinės plastikos chirurgus pagalbos.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Linsė Kessler su dukra
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Linse Kessler su dukra

Į susitikimą su Lietuvos žurnalistais Linse Kessler, kurios tikrasis vardas ir pavardė Lenina Christiansen, lydėjo jos 24 metų dukra. 

Maždaug 2 kilogramai – tiek šiuo metu sveria viena Linse krūtis. Apie didesnę krūtinę ji pradėjo svajoti tik gimus dukrai – kūdikis „išsiurbė“ visas jos moteriškąsias formas. Iš pradžių Linse pasirinko nedidelius implantus. Tačiau vėliau nusprendė krūtinę didintis net kelis kartus. 

Bėgant metams danė ryžosi ir veido odos pakėlimo operacijoms. Jų iš viso buvo padarytos trys. Dabar Kaune, panaudojant moters kūno riebalus, bus atlikta ketvirtoji. 

„Tai nebus chirurginė procedūra. Tiesiog tai, kas mano, atsidurs kitoje vietoje. Na, tik nežinau, iš kur tiksliai gydytojai tų riebalų nusiurbs“, – dvejojo pašnekovė. „Grožio chirurgijos“ meistrai Linse Kessler yra pažįstami. 2011 metais plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris jai jau atliko veido korekciją. 

Linse Kessler užsiminė svajojanti ir apie krūtų mažinimo operaciją. „Danijoje turime kitokią krūtinės dydžio nustatymo sistemą. Galiu pasakyti tiek, jog didesnės nei turiu, šalyje nėra“, – sakė Linse. Dabar jų daniškas dydis yra trečias Ã.

Nuo 1991-ųjų krūtis didintis pradėjusi viešnia neslepia, kad tai vienas dėmesį į ją atkreipiančių aspektų. Tam, kad krūtinė „užaugtų“ iki dabartinio dydžio, moteriai atliktos šešios operacijos. 

Moteris sakė septintajai – krūtinės mažinimo – operacijai ketinanti ryžtis iki penkiasdešimtojo gimtadienio. Bėgant metams ji tvirtina, kad nuo didžiulių implantų, kurie gaminti pagal specialų užsakymą, jai ima skaudėti nugarą. Linse tikisi artimiausias metais turėti 400 mililitrų mažesnes krūtis. Linse neabejoja, kad krūtims kiek sumažėjus televizijos žiūrovų ažiotažas, susijęs su jos šeimos realybės šou, nepakis, o gal netgi padidės. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Linsė Kessler
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Linse Kessler

„Operacija tikrai rizikinga ir atsakinga. Be to, net ir 1600 mililitrų dydžio implantus tektų gaminti pagal individualų užsakymą“, – patikino „Grožio chirurgijos“ atstovas V.Kaikaris. 

Visos krūtų didinimo operacijos Linse iki šiol buvo atliktos Danijoje. Jų ir veido patempimo procedūrų vertė galėtų siekti apie 80 tūkst. eurų. Lietuvos grožio chirurgus šįsyk ji rinkosi ne tik dėl gerokai mažesnės kainos, bet ir dėl gydytojų profesionalumo. 

Viešnia tvirtino netikinti nei SPA procedūrų, nei kremų efektyvumu. „Visa kita, išskyrus chirurgines procedūras, neveikia“, – patikino pašnekovė. 
Linse neslėpė, kad jos mama yra konservatyvių pažiūrų ir operacijoms nepritaria. Kol kas panašiai mąsto ir jos dukra Stephanie.

„Nors mama sako, kad esu graži, tokia niekada nesijaučiau. Krūtinę didinaus ne dėl vyro, o dėl savęs“, – sakė Danijos televizijos įžymybė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Maslauskas ir Linsė Kessler
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gydytojas Kęstutis Maslauskas ir Linse Kessler

Dėl didelių krūtų jai ne tik skauda nugarą, bet tenka gerokai paplušėti ieškant maudymosi kostiumėlio. Net pats didžiausias moteriai yra per mažas. „Bet kažkaip į jį įlendu“, – su šypsena sakė Linse Kessler. Tuo tarpu liemenėlių ji nenešioja, nes operuota krūtinė yra tvirta – jos prilaikyti nereikia.

Paskutiniai moters meilės ryšiai nutrūko prieš ketverius metus. Linse sakė, kad draugui nepatiko didelė krūtinė, bet jis su moterimi buvo ne dėl to. „Krūtinė įspūdį daro tik pradžioje. Tačiau jei vyrui nebūsi įdomi pašnekovė, jis nenorės jokių santykių“, – įsitikinus Linse. 

Tatuiruotės ir striptizas

Linse tvirtino šiuo metu jokio kito užsiėmimo išskyrus darbą televizijos šou neturinti. Anksčiau ji valdė ir tatuiruočių saloną, ir striptizo klubą. Moteris neslėpė pati šokusi striptizą. Tiesa, ne savo klube. 

Danės kūnas išmargintas 61 tatuiruote. Jas jai padarė tatuiruočių meistras rumunas. Kadangi nuosavas salonas buvo netoli namų, Linse vis į jį užsukdavo ir ant kūno rasdavo laisvą plotelį, kurį norėdavo papuošti piešiniu ar tekstu. Moteris tvirtino, kad danams, tradicinei jūrininkų tautai, tatuiruotės yra tarsi kultūros dalis. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Susitikimo akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Linse Kessler tatuiruotės

Be to, paaiškėjo ir tikrojo moters vardo kilmė: Lenina ji buvo pavadinta Lenino garbei.

„Mano tėvas buvo komunistas. Jis prie Lenino pavardės pridėjo moterišką galūnę ir taip sugalvojo man vardą. Bet nei draugai, nei klasiokai Lenina manes nevadino. Jie tiesiog neištarė tokio žodžio“, – sakė Linse pasivadinusi moteris. 

Atvirai visomis temomis su žurnalistais kalbėjusi moteris užsisklendė tik paklausta apie Stephanie tėtį. Šių santykių baigties priežasčių ji nesutiko atskleisti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Susitikimo akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./ Linse Kessler dukra Stephanie

Linse Kessler, kuri kovo 31-ąją švęs 49-ąjį gimtadienį, save vadina verslininke ir aktyvia gyvūnų teisių gynėja. Prieš kelerius metus ji nusifilmavo ir keliuose filmuose. 

Išsiskyrusi moteris realybės šou filmuojasi kartu su mama Ann, dukra Stephanie, taip pat išbandžiusia plastikos chirurgų paslaugas bei pasaulinio garso įžymybe – broliu Mikkeliu Kessleriu. Profesionalus sportininkas yra keturis kartus tapęs vidutinio svorio pasaulio bokso čempionu. Jis per savo karjerą yra laimėjęs 46 iš 49 kovų. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Linsė Kessler
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Linse Kessler
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt