Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Didžiausia Rihannos gerbėja visą savo kūną padengė tatuiruotėmis su jos atvaizdu

Rihanna
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rihanna
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kartais garsenybės turi labai labai keistų gerbėjų, viena tokių yra britė Sarah Ridge (23 m.), dievinanti dainininkę Rihanną.

Jaunai merginai per maža klausytis Rihannos dainų, eiti į jos koncertus, skaityti jos interviu ar įrašus socialiniuose tinkluose – Sarah Ridge savo meilę demonstruoja kur kas drastiškesniais būdais.

Britė ant savo kūno yra išsitatuiravusi net septynis Rihannos portretus ir dar antra tiek yra pasidariusi Rihannos tatuiruočių kopijų – net ir garsiąją deivę Izidę po krūtine, kurią atlikėja pasidarė savo mirusios močiutės garbei.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Rihanna
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Rihanna

Visoms šioms tatuiruotėms Sarah Ridge sako išleidusi apie tūkstantį svarų sterlingų.

Vaikinus tai gal ir atbaido nuo manęs, bet jeigu atvirai, mane vis tiek domina tik tie, kurie yra Rihannos gerbėjai

Sarah Ridge neslepia, kad jos draugams ir šeimai toks atsidavimas Rihannai nėra suprantamas, bet ji dėl to nesuka galvos.

„Mano draugai mano, kad tai keista manija, ir žinau, kad mano šeimai labiau patiktų, jeigu mano tatuiruotės būtų diskretiškesnės, – „Metro“ pasakojo Sarah Ridge. Vaikinus tai gal ir atbaido nuo manęs, bet jeigu atvirai, mane vis tiek domina tik tie, kurie yra Rihannos gerbėjai.“

Skeptikai juokauja, kad jau verčiau šiai merginai, kuri Rihannos gerbėja yra nuo 14-os metų, nepradėtų patikti ir Miley Cyrus, nes jų abiejų tatuiruočių sutalpinti ant vieno kūno jau nebebūtų vietos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Tatuiruotė Rihanna
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt