Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Iliuzionisto Arvydo Gaičiūno širdies draugė Anna Oleinik tapo skrybėlių modeliu

Anna Oleinik
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr. / Anna Oleinik
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienio vakarą viename Vilniaus viešbučių vyko Tatjanos Brezginos ištaigingų skrybėlių pristatymas. Vienu iš modelių tapo projekto „DiArchy“ prodiuserė, iliuzionisto Arvydo Gaičiūno gyvenimo draugė Anna Oleinik.

Tai buvo pirmas kartas, kai Anna tapo modeliu, tačiau spontaniškai pasiryžusi dalyvauti projekte ji sako nei minutei nesudvejojusi.

„Pati labai mėgstu įvairius aksesuarus, man patinka eksperimentuoti su drabužiais, papuošalais. Tiesa, vertinu subtilumą, minimalizmą, mėgstu, kai daiktai neatrodo pigiai. Skrybėlių nenešioju, tačiau bet kokios naujovės yra labai įdomu“, – Žmonės.lt sakė ji.

Anna – profesionali grafikos dizainerė, kūrybinių renginių autorė, taip pat – renginių organizatorė. Kartu su gyvenimo draugu, magu Arvydu anksčiau drauge organizavo įvairius originalius projektus.

Puošnias T.Brezginos skrybėles vakaro svečiams demonstravo ir daugiau moterų. Modeliais taip pat tapo stilistė Violeta Malevska, vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, plaukų meistrė Rūta Morozovienė.

Čia taip pat buvo galima išvysti ir menininkės vienetinių lėlių espoziciją, naujausių papuošalų kolekciją pristatė Monika Kasiulytė-Bobyliova. Renginio metu skambėjo gyvos muzikos garsai, susirinkusių laukė ir speciali loterija.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Violeta Malevska
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Violeta Malevska
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt