Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl suknios sukritikuota Natalija Bunkė: „Atsiprašau, jei nepatiko – kitąkart stengsiuos atrodyti geriau“

Natalija Bunkė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Natalija Bunkė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Išskirtinį stilių Liepos Mondeikaitės vestuvėse pademonstravusi atlikėja Natalija Bunkė sulaukė didžiulio internautų dėmesio – daliai „laido riterių“ nepatiko dainininkės vilkėta suknelė. Vieni tvirtino, kad tai – kičas, kiti – kad primena bordelį, treti – tiesiog neskoninga, pigu. Internautų diskusiją iš šono stebinti N.Bunkė tik juokiasi: „Atsiprašau, jeigu kažkam nepatiko – kitąkart stengsiuos atrodyti geriau.“

Liepos Mondeikaitės ir Evaldo Norkevičiaus vestuvės vyko šeštadienį.

Tądien į Šv.Mikalojaus bažnyčią Vilniaus senamiestyje susirinko gausus garsenybių būrys. Bene daugiausia žvilgsnių čia traukė mylimojo krepšininko Vilmanto Dilio atlydėta N.Bunkė ir jos vilkėta suknelė. 

N.Bunkės vilkėtas drabužis susidėjo iš dviejų dalių: juodo, permatomo, žemę siekiančio sijono ir ryškiai raudono korseto pailgintu liemeniu. Drabužis atskleidė visus atlikėjos privalumus: ilgas it nulietas kojas, dailius pečius, taliją.

Žmonės.lt N.Bunkė dar šeštadienį sakė, kad drabužį kūrė dizainerė Airida Skrickienė iš Šiaulių. Panašiomis suknelėmis, tik skirtingų spalvų, kūrėja jau buvo aprengusi krepšininko Ado Juškevičiaus nuotaką Simoną Kniazevaitę, taip pat gražuolę Gabrielę Martirosianaitę. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys

N.Bunkė pasakojo mėgstanti šios dizainerės kūrybą. Todėl ir paprašė Liepos vestuvėms papuošti.

„Dažniausiai siuvuosi pati, bet šįkart labai tingėjau. Daug tų darbų buvo... Buvau pas Airidą kituose primatavimuose – siuvausi švarkus. Pakalbėjome, paprašiau, kad pasiūtų man tokią suknelę. Kažkada ir Gabrielę Martirosianaitę su tokia esu mačiusi... Man patinka ši dizainerės kolekcija, jos detalės. Viskas buvo paprasta – jokių išankstinių užsakymų“, – Žmonės.lt sakė N.Bunkė.

VIDEO: Liepos Mondeikaitės ir Evaldo Norkevičiaus vestuvės

Nors sau ji atrodė gražiai, piktaliežuvių internautų komentarai pro jos akis, žinoma, neprasprūdo. Tik į kandžius žodžius atlikėja reaguoja ramiai: „Kiek žmonių, tiek nuomonių – visiems neįtiksi. Man ta suknelė patiko. Esu šios dizainerės gerbėja, man tos detalės gražios... Atsiprašau, jeigu kažkam nepatiko – kitąkart stengsiuos atrodyti geriau.“

O į akis kas nors ar sukritikavo?

„Dažniausiai tokius dalykus į akis gali pasakyti tik labai artimi žmonės. Buvo įvairiausių nuomonių... Mes, savos panos, viena kitai pasakom visą teisybę apie tai, kaip kas atrodo. Galbūt kažkokių minusėlių ir buvo, bet na ir kas? Ir nieko“, – sakė N.Bunkė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt