Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dėl psichologės vaidmens Jennifer Aniston teko stipriai pakeisti išvaizdą

Dėl psichologės vaidmens komedijoje „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ Jennifer Aniston teko stipriai pakeisti išvaizdą
Kadras iš filmo ir „Scanpix“ nuotr. / Dėl psichologės vaidmens komedijoje „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ Jennifer Aniston teko stipriai pakeisti išvaizdą
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šią savaitę „Auksinio gaublio“ laimėtoja Jennifer Aniston pasirodo naujoje komedijoje „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ („She's Funny That Way“). Ruošiantis šiam vaidmeniui ekscentrišką psichologę filme suvaidinusiai 45-erių aktorei prireikė gerokai pakeisti išvaizdą.

Nuo pat išpopuliarėjimo 1994-aisiais seriale „Draugai“ Jennifer Aniston nešiojo sklastymą. Ilgi, tiesūs ir šviesūs plaukai yra tapę kino žvaigždės žavesio bei neatsiejama jos įvaizdžio dalimi. Naujausiame filme Holivudo įžymybei tekęs vaidmuo reikalavo griežtesnio stiliaus.

Komedijos „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ ašis sukasi aplink pradedančios aktorės (akt. Imogen Poots) bandymą gauti vaidmenį Brodvėjaus spektaklyje. Į vis didėjančią painiavą siužetas įtraukia net keletą porelių ir vienišių. Čia ir pasirodo Jennifer Aniston vaidinama psichologė Džeinė, turinti padėti prieštaringų jausmų kankinamiems jautruoliams.

Kadras iš filmo/Jennifer Aniston komedijoje „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“
Kadras iš filmo/Jennifer Aniston komedijoje „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“

Suprantama, kad tokiame vaidmenyje Jennifer Aniston turėjo atrodyti rimčiau nei įprastai. Iš blondinės ji tapo šatene su kirpčiukais, be to plaukai gerokai patrumpėjo. Prie naujos šukuosenos atsirado ir akiniai, kurie jau ne primą kartą papuošia Jennifer Aniston įvaizdį. Įvertinti pokyčius nesunkiai galime patys – vasariškų pasimatymų komedija „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ jau Lietuvos kino teatruose.

VIDEO: KAIP TAPTI ŽVAIGŽDE BRODVĖJUJE / She's Funny That Way - Trailer (lietuviški subtitrai)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Jennifer Aniston
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt