Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl laukiamo vasaros renginio Tomas Langvinis nusižengė savo principams: „Taip nesielgiu niekada“

Tomas Langvinis
Asmeninio albumo nuotr. / Tomas Langvinis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sporto žurnalistas, televizijos bei radijo laidų vedėjas Tomas Langvinis jau dabar žino, kad laukia užimta ir darbinga vasara, todėl nekantriai laukia vienos iš nedaugelio progų, kai galės pailsėti su visa šeima.

Žinomas vyras tikisi, kad vasaros sutikimas Neringoje taps ilgalaike šeimos tradicija.

„Dabar jau antrus metus iš eilės mūsų vasara prasideda festivaliu „Sveika, Neringa“. Galvoju, kad labai simboliška ir gražu vasaros sezoną pradėti nuo tokio renginio tokiame įspūdingame ir unikaliame Lietuvos kampelyje“, – kalba T. Langvinis.

Žinomas vyras į festivalį keliaus su visa šeima – žmona bei trimis sūnumis, su kuriais planuoja po festivalio Nidoje dar savaitę praleisti besiilsint.

„Be sporto, dar visi labai laukiame Jazzu ir Leon Somon koncerto, esame dideli jų gerbėjai“, – šypsosi T. Langvinis – Manau, kad visai šeimai festivalis tikrai taps vienu iš įsimintiniausių vasaros nuotykių“.

Jau antrus metus iš eilės organizuojamas vienintelis šalyje sporto festivalis žymi Neringos vasaros sezono atidarymą. Jo metu birželio 2-4 dienomis kurorte vyks masinės mankštos ir treniruotės lauke, bėgimas, irklenčių ir jėgos aitvarų turnyrai, orientacinės varžybos, savigynos pamokėlės bei „Nida Open“ teniso čempionatas. T. Langvinis atskleidė, kad su šeima planuoja sudalyvauti ne vienoje rungtyje.

„Aš pats labai norėčiau sudalyvauti „Nida Open“ teniso turnyre, mano vaikai, manau, ryšis išmėginti irklentes – bent jau girdėjau apie tokį jų norą. Manau, kad vyresnysis sūnus, dvidešimtmetis Lukas, nubėgs 10 kilometrų distanciją, vidurinysis – trylikametis Matas – galbūt rinksis 5 kilometrus, – planus vardijo T. Langvinis. – Aišku, labai patogu tai, kad į rungtis galima registruotis ir čia pat, Nidoje, tad manau, kad šis sąrašas dar tikrai ilgės“.

T. Langvinis atskleidė ir tai, kad laukiamas sporto festivalis net privertė jį nusižengti savo paties principams. Pernai festivalio vedėju buvęs vyras šįmet vėl imsis tų pačių pareigų.

„Dėl šio renginio aš pirmą kartą gyvenime pats skambinau organizatoriams ir klausiau, ar manęs nereikės. Festivalis man taip stipriai patiko pernai, jis buvo toks smagus, kad tik dėl to ir peržengiau per save, nors šiaip niekada neskambinu ir neklausiu, ar mano paslaugų reikės, – paatviravo charizmatiškasis T. Langvinis. – Todėl labai smagu, kad šįmet ten ir vėl būsiu reikalingas. Toks sporto festivalis – tai gera nuotaika, puikios emocijos ir idealus poilsis“.

Festivalis „Sveika, Neringa!” kviečia visus, kam artimas aktyvus laisvalaikis bei gera muzika, kadangi be sportinės veiklos, poilsiautojai bei dalyviai sulauks ir nemokamo Jazzu ir Leon Somov koncerto.

Daugiau informacijos ir registracija į rungtis: www.sveikaneringa.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt