Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl konflikto šeimoje apklaustas Aleksandras Pogrebnojus: „Jei Monika nori skirtis, tegu tai daro normaliais būdais, o ne naudojasi policija“

Aleksandras Pogrebnojus
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Aleksandras Pogrebnojus
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Smurtavimu šeimoje įtariamas dizaineris Aleksandras Pogrebnojus pirmadienio popietę iš areštinės buvo atvežtas į Vilniaus 3-iąjį policijos komisariatą ir 13 val. čia apklaustas. Apie 16 val. po apklausos pasirodęs A.Pogrebnojus žurnalistams tvirtino, kad tai jo žmona Monika Račiūnaitė jį puolė, o jis, norėdamas apsiginti, delnu jai trenkė per veidą. Ant dizainerio kaktos matėsi dvi įdrėskimo žymės.

„Ji nėra nei sužeista, nei sužalota, čia aš esu sužeistas. Ji mane apdraskė ir tai buvo ne pirmas kartas. Jeigu ji manęs nemyli ir nori skirtis – tegu tai padaro normaliais būdais, o ne naudojasi policijos jėga, kad mane supakuotų. Nesu nei žmogžudys, nei teroristas. Tokie konfliktai nutinka kas mėnesį – čia jos reikia klausti, kodėl ji taip daro“, – policijoje žurnalistams sakė A.Pogrebnojus.

Paklaustas, ką veiks išėjęs iš komisariato, dizaineris tikino namo grįžti nenorįs: „Dabar eisiu gerti kavos, nes visą dieną nevalgiau, nevaliau dantų ir nesiprausiau. Pas žmoną dabar eiti nenoriu. Man vaiko gaila, nes jis visa tai mato. Ji provokuoja konfliktus. Buvau išgėręs, taip, bet ne koks kominis.“

Iškart po dizainerio paleidimo iš komisariato, portalui Žmonės.lt M.Račiūnaitė prisipažino, kad dėl įvykusio konflikto jai vis dar šokas ir ji kol kas nežinanti, ką darys toliau.

 

Dizaineris prisipažino, kad gindamasis trenkė savo žmonai per veidą, tačiau tikino, kad daugiau jos nemušė.

„Aš nežinau, kokie jos tikslai, kai ji taip elgiasi. Nesakau ir kad esu vienintelis teisus – angelas, kurį kasdien muša. Aš irgi esu užsispyręs. Iškviesdama policiją ji gal norėjo kažką įrodyti. Gindamasis trenkiau jai delnu, bet tikrai nedubasinau. Po konflikto nuėjau miegot, o man buvo pasakyta, kad iškviesta policija. Jeigu būčiau kaltas ir jausčiausi blogai, aš ir dabar būčiau išslinkęs per kitas duris ir čia nekalbėčiau“, – sakė A.Pogrebnojus.

Aleksandras Pogrebnojus
Aleksandras Pogrebnojus

Jis neigė turintis problemų dėl alkoholio ir svarstė, kad žmona konfliktus galbūt kelianti todėl, kad nesutampa nuomonės arba jis nepuola „šokti pagal jos dūdelę.“

„Juk ne visą laiką aš turiu šokinėti paskui jos dūdelę arba būti tos pačios nuomonės. Visi pykstasi. Aš, kaip ir visi, išgeriu, bet juk nesivolioju ant žemės. Kartais nesaikingai išgeriu, bet vakar tebuvo pusantros promilės, nemanau, kad čia kažkoks baisus kosmosas. Sakau, aš ne angelas, galbūt kartais konfliktai kyla ir dėl to. Dabar ant visos Lietuvos bus ištransliuota, kad vienas krepšininkas išprotėjo, o dabar dar ir dizaineris“, – su lengva ironija balse sakė A.Pogrebnojus.

A.Pogrebnojus: „Fredžio Kriugerio prašau iš manęs nedaryti

Vos išėjęs iš komisariato A.Pogrebnojus ėmė teisintis savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Oficialiai pranešu: nieko nemušiau, o tik gyniausi. Bet kokiu atveju, praleidau nuostabią naktelę istorinėje kameroje, o dabar jaučiuosi, kad su kirviu nugaroj vaikštau. Nesu angelas, bet Fredžio Kriugerio prašau iš manęs nedaryti“, – rašė A.Pogrebnojus.

Aleksandras Pogrebnojus
Aleksandras Pogrebnojus
 

Areštinėje dizaineris atsidūrė naktį iš sekmadienio į pirmadienį, po to kai namuose tarp jo ir žmonos Monikos Račiūnaitės įvyko buitinis konliktas. 

Policijos pareigūnai pranešimą apie incidentą bute Šv. Stepono gatvėje gavo sekmadienį apie 23.44 val.

Kaip Žmonės.lt jau rašė, nuvykę į įvykio vietą policijos patruliai sulaikė ir į Vilniaus m. 3-iąjį policijos komisariatą pristatė Aleksandrą Pogrebnojų, jam nustatytas 1,5 promilės girtumas. Įtarus, kad dizaineris galėjo smurtauti prieš savo žmoną Moniką Račiūnaitę, pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyras buvo uždarytas į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt