Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dėl Kim Kardashian pakvaišusiam britui atsirūgo besaikės grožio procedūros – jam prakiuro lūpos

Jordanas Jamesas Parke'as ir Kim Kardashian
„Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr. / Jordanas Jamesas Parke'as ir Kim Kardashian
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kim Kardashian dievinantis britas Jordanas Jamesas Parke'as (23 m.) jau asmeniškai žino, ką reiškia posakis „grožis reikalauja aukų“ – jaunuoliui nuo per didelio užpildų kiekio prakiuro lūpos.

Pasaulis apie Jordaną Jamesą Parke'ą išgirdo prieš pusę metų – žiniasklaidos dėmesį patraukė tai, kad jaunuolis grožio procedūroms išleido net 150 tūkst. JAV dolerių, jog būtų panašus į savo dievaitę Kim Kardashian.

Naujame interviu laidai „Botched“ Jordanas Jamesas Parke'as prisipažino, kad jo priklausomybė lūpų užpildams pasiekė kritinį lygį – jam prakiuro lūpos.

VIDEO: Can "Botched" Doctors Help Patient With Ginormous Lips? | Botched | E!

Pirmą kartą savo lūpas jis koregavo būdamas 21-erių, tada jis sakė tenorėjęs šiek tiek putlesnių, bet natūraliai atrodančių lūpų. Tačiau nuo tada vaikino lūpos labai smarkiai išsipūtė.

„Kartais jaučiu, kaip pro lūpų kraštelius varva užpildas. Tai gana baisu, reikia tai susitvarkyti. Nerimauju, kad jeigu ir toliau užpildas varvės, aš liksiu su mažomis lūpomis, o tada aš nebebūčiau aš. Mano lūpos labai smarkiai mane pakeitė kaip žmogų ir be jų aš būčiau toks normalus ir nuobodus“, – sakė Jordanas Jamesas Parke'as.

Vaikinas taip pat pripažino, kad dėl beveik 50 plastinių operacijų, kurias pasidarė per pastaruosius ketverius metus, jis praktiškai nebegali judinti savo veido.

Vizažistu dirbantis Jordanas Jamesas Parke'as savo išvaizdos transformaciją pradėjo būdamas 19-os metų, kai išsitatuiravo antakius. Vėliau jis lazeriu pašalino veido plaukelius bei ne kartą griebėti botokso injekcijų.

„Instagram“ nuotr./Jordanas Jamesas Parke'as
„Instagram“ nuotr./Jordanas Jamesas Parke'as
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kim Kardashian
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt