Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl Aistės Lasytės sveikatos problemų Kaune atšaukti spektakliai apie Darių ir Girėną

Mantas Stonkus, Aistė Lasytė, Justinas Jankevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Mantas Stonkus, Aistė Lasytė, Justinas Jankevičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį Kaune turėję vykti spektakliai „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“, kuriuose vaidina Aistė Lasytė, Justinas Jankevičius ir Mantas Stonkus, atidėti vėlesniam laikui. Spektakliai neįvyks dėl A.Lasytės sveikatos problemų, praneša Žmonės.lt.

Šeštadienį Kaune turėjo vykti net du spektakliai „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“. Tačiau likus kelioms valandoms iki renginių paaiškėjo, kad šie neįvyks. 

„Dėmesio!!! Deja, turime pranešti, kad šiandien turėję vykti du spektakliai Kaune neįvyks dėl aktorės Aistės Lasytės sunkių sveikatos sutrikimų. Spektakliai bus perkelti, datas paskelbsime pirmadienį. Atsiprašome už nepatogumus!“ – pranešė spektaklio kūrėjai.

Savo gerbėjų atsiprašė ir spektaklyje vaidinantis J.Jankevičius: „Gerb. žiūrovai, labai gaila, bet šiandien neįvyks „Darius ir Girėnas per Atlantą skrido“ Kaune. Labai atsiprašom, bet gydytojai Aistei šiandien (nepaisant Aistės veržimosi į sceną) vaidinti griežtai uždraudė. Atsiprašome už nepatogumus ir sugriautus planus, bet su šitais dalykais juokauti, kaip visi suprantame, negalima.“

Susisiekti su pačia A.Lasyte Žmonės.lt šeštadienio vakarą nepavyko.

Tai ne pirmas kartas, kada A.Lasytės sveikatos problemos sugriauna planus pasirodyti scenoje. Gruodį dėl jos sveikatos atšauktas šventinis „Liūdnų slibinų“ koncertas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Aistė Lasytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Aistė Lasytė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt