Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Deimantė Andriuškaitė nenorėtų, kad jos vaikai augtų Lietuvoje: „Čia panieka, pašaipos, smurtas“

Mario Cimarro ir Deimantė Andriuškaitė
Žmonės.lt ir asmeninė nuotr. / Mario Cimarro ir Deimantė Andriuškaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Telenovelės „Laukinukė“ žvaigždė Mario Cimarro (44) su sužadėtine Deimante Andriuškaite (23) šiuo metu vieši Lietuvoje. Pabuvojusi savo gimtinėje, D.Andriuškaitė socialiniame tinkle pasisakė atvirai: „Man nepaprastai skaudu suvokti, kad tokia graži šalis gali būti su tokiais žiauriais ir piktais žmonėmis ir tas pyktis akivaizdžiai auga.“

Socialiniame tinkle D.Andriuškaitė teigė, kad nori palikti Lietuvą dėl čia vyraujančios neapykantos. 

„Sakoma, kad ir kokie bebūtų namai, jie visada išliks namais. Bet po 23 metų praleistų Lietuvoje aš pirmą kartą taip noriu palikti ją. Ir ne todėl, kad nebemyliu savo mažos, ežerais ir žaliais laukais nusėtos šalies. Ne todėl, kad lietus yra ištikimas palydovas, o vėjas gairina veidą ir saulę matome vos kelis mėnesius per metus.

Vieši žmonės, kurie turėtų rodyti pavyzdį, daro priešingai, diktuoja neapykantos „madas“ ir tuo didžiuojasi pritraukdami dar didesnį negatyvumą.

Atsakymas yra labai paprastas ir kartu labai sunkiai paaiškinimas. Neapykanta. Kasdieninė neapykanta viskam ir visiems. Man nepaprastai skaudu suvokti, kad tokia graži šalis gali būti su tokiais žiauriais ir piktais žmonėmis ir tas pyktis akivaizdžiai auga.

Panieka, pašaipos, smurtas. Ne tik fizinis, bet ir psichologinis tapo kasdienybė mūsų gyvenime. Vieši žmonės, kurie turėtų rodyti pavyzdį, daro visiškai priešingai, diktuoja neapykantos „madas“ ir tuo didžiuojasi pritraukdami dar didesnį negatyvumą.

Ar aš noriu, kad mano šeima ir mano vaikai augtų tokioje šalyje? Kaip bebūtų skaudu, bet ne. Sakote, didelės šalys – didelės problemos? O ką daryti šalyje, kuri yra maža su tokiom didelėm problemom? Kodėl žmonės nors minutę negali būti laimingi? Ar laimė yra sumenkinti kitą ir pasijusti geresniam, nes tu nesi toks blogas, kaip sumenkintas žmogus? Statistiškai kas dešimtas Lietuvos gyventojas turi psichologinių problemų, tokioje mažoje šalyje toks didelis procentas.

Kuomet žmonės negali valdyti savo gyvenimo taip, kaip nori, jie tampa pikti ir nusivylę, ir viskas klostosi ne taip, kaip jie norėtų, o mūsų bloga nuotaika yra atspindys, kaip nemokame kovoti su bėdomis. Tuomet atsiranda pavydas ir kitų žeminimas.

Išeitis visada yra. Tik reikia pradėti nuo savęs. Visada negatyvumas pritrauks negatyvumą, o laimingi žmonės sėkmę.

Bet išeitis visada yra. Tik reikia pradėti nuo savęs. Visada negatyvumas pritrauks negatyvumą, o laimingi žmonės sėkmę. Tikiuos, kad Lietuvos žmonės dar gali pasikeisti ir pradėti tą pokytį kiekvienas nuo savęs.

Mažiau palaikyti tuos žmones, kurie skatina žiaurumą ir ignoruoti juos. Gėlės negali žydėti be saulės, tai kodėl mes užstojam savo saulę juodais debesimis, kuomet galėtume džiaugtis šiltais jos spinduliais“, – socialiniame tinkle rašė D.Andriuškaitė. 

Deimantė Andriuškaitė šiuo metu su savo sužadėtiniu Mario Cimarro vieši Lietuvoje. Pusantrų metų draugaujanti pora daugiausia laiko praleidžia namuose Majamyje ir Meksikoje.

Grįžti į Kauną Deimantei tenka dėl mokslų – čia ji studijuoja biotechnologijas.

TAIP PAT SKAITYKITE: 

Tarp „Žalgirio“ ir CSKA dvikovos žiūrovų – „Laukinukės“ žvaigždė Mario Cimarro ir Deimantė Andriuškaitė

Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro: „Laukinukės“ žvaigždės širdis priklauso modeliui iš Lietuvos

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Mario Cimarro ir Deimantė Andriuškaitė
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Mario Cimarro ir Deimantė Andriuškaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt