Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Deimantė Andriuškaitė atskleidė, ką suprato bendraudama su turtingais ir sėkmingais vyrais

Deimantė Andriuškaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Deimantė Andriuškaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Moters grožis yra be proto galingas ir kartu labai pavojingas ginklas, jis skleidžia didelę seksualinę energiją ir tuo pačiu prie tokių moterų pritraukia ko reikia, o dar labiau – ko nereikia. Tokios moterys dažniausiai nori „alfa“ vyro. Turtingo, sėkmingo, gražaus“, – įkvepiančia savo nuomone pirmadienio rytą dalijosi modelis Deimantė Andriuškaitė.

Iš pradžių kalbėdama abstrakčiai, tik vėliau ji išsidavė, kad ne tik garsios besilaukiančios moters fotografija ją įkvėpė prabilti apie apsimetinėjančius vyrus, kuriems svarbiausi jie patys. Pačiai merginai teko skaudžiai tokiais vyrais nusivilti.

Pamačiusi Rumunijos modelio ir aktorės Madalinos Ghenea nespalvotą fotografiją žinoma mergina susimąstė. Anksčiau Madalina susitikinėjo su garsiais vyrais, dėmesio jai niekuomet netrūko. Deja, bet šeimos, kad ir kokie gražuoliai šalia stoviniuotų, įspūdingos išvaizdos moteriai kurį laiką sukurti nepavyko. Tik po ilgų ieškojimų M.Ghenea pastojo ir jau greitai savo rankose sūpuos kūdikį.

„Visos galiausiai nori šeimos ir meilės. Iš tų turtingų ir sėkmingų vyrų pasimokai tik to, kad nesvarbu, kas benutiktų, jie visada labiausiai mylės save, o tik po to – moterį. Kodėl tikri vyrai sako, kad nėra jiems skirtų? Ogi todėl, kad dauguma jau priprato prie stuobrių, mergišių, tų, kurie nemoka rūpintis moterimi.

Geri vyrai mums kažkodėl ėmė atrodyti kaip „skysti“ nevykėliai. Man norisi sušukti: „Atsibuskite!” Juk kiekviena moteris turi nuojautą, kai vyras yra melagis ar mergišius. Gal tik tas naivus patiklumas iš pradžių kliudo, kai manai, jog dėl tavęs JIS gali pasikeisti… Taip nebūna”, – savo mintimis toliau su portalu Žmonės.lt dalijosi Deimantė.

Dažnai apie asmeniškus santykius nelinkusi kalbėti mergina atskleidė, kad ir pati ne kartą „nudegė“ nuo nepakeičiamų vyrų, kuriems už viską labiau rūpi jų laisvė.

„Tokie vyrai... Na, jei jie turi brunetę... Nori blondinės. Gavę blondinę – geidžia raudonplaukės. Kartais mėginame apgauti protą, bet ta nuojauta... Reikėtų ja pasitikėti. Ji niekuomet nemeluoja.“

Evelinos Šumilovaitės nuotr./Deimantė Andriuškaitė
Evelinos Šumilovaitės nuotr./Deimantė Andriuškaitė

Dailioji šviesiaplaukė artėjant kovo 8 dienai paragino lietuves daugiau dėmesio rodyti džentelmenams, atidarantiems moteriai duris, dovanojantiems gėles ir jas nuoširdžiai mylintiems.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt