Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Davido Bowie šeima patvirtino, kad jis bus palaidotas privačiai

Gerbėjai atsisveikina su Davidu Bowie
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Gerbėjai atsisveikina su Davidu Bowie
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Legendinio britų dainininko Davido Bowie šeima patvirtino, kad palydėti jį į amžinąją kelionę nuspręsta privačiai.

Ketvirtadienį britų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Davidas Bowie „slapta buvo kremuotas Amerikoje nedalyvaujant nei draugams, nei jo šeimai“, nes iš anksto buvo perspėjęs savo artimuosius, kad nenori jokių laidotuvių.​ Vėliau jo šeima patvirtino, kad jokių iškilmių tikrai nebus ir jie su Davidu atsisveikins nedideliame artimiausiųjų ratelyje.

„Ačiū, – feisbuke išplatintą žinutę gerbėjams pradėjo dainininko šeima. – Davido Bowie šeima šiuo metu organizuoja privačią atsisveikinimo ceremoniją su jų mylimu vyru, tėvu ir draugu. Jie dar kartą prašo gerbti jų privatumą šiuo pačiu jautriausiu metu.“​

„Mes esame pamaloninti ir dėkingi už meilę ir paramą, kurios sulaukėme visame pasaulyje. Tačiau svarbu paminėti, kad nors artimiausiomis savaitėmis suplanuotas ne vienas pagerbimo koncertas, nė vienas jų nėra oficialus atsisveikinimas, organizuojamas jo šeimos. Kiekvienas Davido muzikoje atradome kažką unikalaus, tad kviečiame visus pagerbti jo gyvenimą taip, kaip jums atrodo tinkama“​, – pratęsė dainininko šeima.

Žmonės.lt primena, kad muzikos chameleonu tituluojamas dainininkas mirė praėjusį sekmadienį savo namuose Niujorke – jį pasiglemžė vėžys. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Davidas Bowie
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt