Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Davidas ir Victoria Beckhamai pasveikino savo sūnų Cruzą su gimtadieniu

Davidas Beckhamas su sūnumi Cruzu
Instagram nuotr. / Davidas Beckhamas su sūnumi Cruzu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buvusi futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas nesidrovi viešai reikšti jausmų namiškiams, gerbėjai tą vertina ir laiko žvaigždę idealiu tėvu bei vyru. Vasario 20 d. jis „Instagram“ paskyroje pasveikino savo sūnų Cruzą su 12 gimtadieniu.

Jo žodžiai sujaudino 30 milijonų sekėjų.

„Su gimtadieniu, mano mažas įžūlus berniuk! Gal jis ir pasiutęs, bet jo tokia didelė širdis ir puikus charakteris. Kiekvienas tėvas didžiuotųsi turėdamas tokį sūnų. Nors jam tik 12 metų, tačiau užpildo namus džiaugsmu ir šypsenomis vos pramerkęs akis, o miegoti jis eina 20.30 val., nors mes žinome, Cruzai, kad iš tiesų tai būna 21.30 val. Bet kokiu atveju, su gimtadieniu. Myliu tave, mažyli!“ – rašė D.Beckhamas ir įsidėjo nuotrauką su sūnumi.

Kiek vėliau prisijungė ir mama Victoria Beckham: „Su gimtadieniu, mūsų nuostabus sūnau! Visi tavimi taip didžiuojamės ir mylime tave. Negaliu patikėti, kad tau jau 12 metų. Bučiuoju!”.

Vida Press nuotr./Victoria ir Davidas Beckhamai
Vida Press nuotr./Victoria ir Davidas Beckhamai

Cruzas Beckhamas – labiausiai šiuo metu aptarinėjamas Beckhamų vaikas. Pora dar augina Brooklyną, Romeo ir dukrą Harper. Praėjusiais metais berniukas pradėjo dainininko karjerą, pasirašė kontraktą su dainininko Justino Bieberio prodiuseriu. Tiesa, kalėdinis kūrinys „If Everyday Was Christmas“ sulaukė prieštaringos reakcijos. Socialiniuose tinkluose pasirodė nuomonių, kad šiam vaikui dar geriau tik sėdėti mokyklos suole, o jei nori tapti žvaigžde, turi dirbti išsijuosęs, o nesinaudoti tėvų šlove.

VIDEO: Cruz Beckham - If Everyday Was Christmas (Official Video)

Sūnų netrukus televizijos laidoje užstojo tėvas. „Tai vienkartinė akcija, kalėdinio hito pelnyti pinigai bus skiriami "Global's Make Dome Noise" labdaros fondui. Apie jokią muzikinę karjerą neina kalba, Cruzas yra tiesiog mažas berniukas, susitelkęs į mokslus. Mes didžiuojamės sūnumi, nes jis pats atėjo pas mus su kalėdinės dainos idėja", - kalbėjo D.Beckhamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt