Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Davidas Beckhamas debiutavo kaip aktorius Guy Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“

Davidas Beckhamas kaip aktorius debiutuos epizodiniu vaidmeniu filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„Twitter“ nuotr. / Davidas Beckhamas kaip aktorius debiutuos epizodiniu vaidmeniu filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Futbolo pasaulio žvaigždė Davidas Beckhamas ketina užkariauti naują viršūnę – vienu stilingiausių ir seksualiausių pasaulio vyrų tituluojamas buvęs profesionalus sportininkas mėgins jėgas Holivude.

Savajam aktoriniam debiutui Davidas Beckhamas pasirinko vieno iš geriausių savo draugų – Guy Ritchie – filmą „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“), kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau rugpjūčio 14 dieną. Juostai dėl jos puikaus aktorių kolektyvo, rafinuotumo ir skoningo humoro jau dabar pranašaujama pasaulinė sėkmė.

VIDEO: Filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ anonsas

Davidas Beckhamas ir Guy Ritchie jau yra dirbę kartu – 2013-aisiais režisierius kūrė reklamą prekybos tinklui „H&M“, o šiemet viskiui „Haig Club“, kuriose nusifilmavo buvęs futbolininkas. Tiesa, juos sieja ne tik darbo reikalai. Davidas ir jo žmona Victoria Beckham yra ilgamečiai Guy Ritchie draugai, jie taip pat yra pakviestųjų į artėjančias Guy Ritchie ir jo mylimosios Jacqui Ainsley vestuves sąraše. Pagal britų spaudos pranešimus, iškilminga poros šventė turėtų įvykti dar šią savaitę.

Dailymail.co.uk žiniomis, išvaizdusis Davidas Beckhamas pasirodo filmo „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ pradžioje ir pristato misiją pagrindiniams juostos herojams, kuriuos įkūnijo aktoriai Henry Cavillas ir Armie Hammeris. Pasak „The Sun“ šaltinių, futbolo žvaigždė nervinosi prieš filmavimus, tačiau buvo labai dėkingas Guy Ritchie už jam suteiktą nedidelę rolę ir puikią patirtį. 

„Jo išvaizda filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ šiek tiek pakeista, bet neabejoju, kad kai žiūrovai pamatys Davidą, jie jį atpažins“, – „Access Hollywood“ sakė Guy Ritchie.

„Scanpix“/AP nuotr./Davidas Beckhamas
„Scanpix“/AP nuotr./Davidas Beckhamas

Režisierius teigė esąs laimingas, galėdamas būti pirmasis, kurio filme vaidino Davidas Beckhamas. Jis žurnalistus intrigavo, kad jo juostose Davidas vaidmenų gaus ir ateityje. Birželį Davidas Beckhamas dalyvavo kino kūrėjo naujojo istorinio epo apie Britanijos valdovą karalių Artūrą filmavimuose, tačiau daugiau informacijos apie jo rolę nėra žinoma.

Savo nekantrumu belaukiant „Šnipas iš U.N.C.L.E.“ premjeros pasidalino ir Davido Beckhamo žmona Victoria. Ji savo „Instagram“ ir „Twitter“ paskyrose išpublikavo sutuoktinio nuotrauką prie filmo plakatų, pridurdama, jog nekantrauja pamatyti filmą kino teatre.

„ACME Film“ nuotr./Henry Cavillas ir Elizabeth Debicki filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„ACME Film“ nuotr./Henry Cavillas ir Elizabeth Debicki filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“

Davidas Beckhamas sykį yra pasirodęs didžiuosiuose ekranuose 2002-ųjų filme „Smūgiuok kaip Beckhamas“, tačiau tikru aktoriniu vaidmeniu šios epizodinės rolės nepavadinsi – futbolininkas suvaidino patį save trumpoje scenoje juostos finale Hitrou oro uoste.

Šaltojo karo metais vykstančias tarptautinių nusikaltėlių paieškas naujajame kino hitų „Šerlokas Holmsas“, „Vagišiai“ bei „Lok, Stok arba Šauk“ kūrėjo G.Ritchie filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“  žiūrovai išvys nuo rugpjūčio 14 dienos. 

„ACME Film“ nuotr./Henry Cavillas filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
„ACME Film“ nuotr./Henry Cavillas filme „Šnipas iš U.N.C.L.E.“
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt