Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dar viena nauja Sezzy tatuiruotė – muzika ausyse: „Manau, priėmiau teisingą sprendimą“

Sezzy
Asmeninio albumo nuotr. / Sezzy
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Per aštuonias savaites aštuoniomis naujomis tatuiruotėmis pasipuošti pasižadėjęs atlikėjas Sezzy jau džiaugiasi trečiąja – išsitatuiravo natas.

Naujoji Sezzy tatuiruotė atsirado kairės ausies srityje. 

„Man patinka piešiniai už ausies, o idėja išsitatuiruoti ir krimslį gimė jau būnant „MissTinaTattoo“ salone. Tiesą sakant, norėjau natų pačioje ausyje, vidinėje kremzlės pusėje, bet Tina sakė, kad po kurio laiko toks piešinys nebeatrodytų gerai. Taigi pasidariau tai, ką čia dirbantis meistras Artūras turi, – jis irgi turi tokią natą toje pačioje vietoje. Jis irgi muzikantas... Žinoma, prieš tai paklausiau, ar jis niekuo prieš“, – pasakojo Sezzy.

Asmeninio albumo nuotr./Sezzy
Asmeninio albumo nuotr./Sezzy

Guldamas po meistrės adata jis tikėjosi, kad skaudės. Bet skaudėjo kur kas mažiau, nei kad buvo pasiruošęs. „Tikrai manau, kad kūnas prie to jau priprato. Net ir Tina taip galvoja“, – šypsosi jis. 

Kodėl būdamas muzikantu natas išsitatuiravo tik dabar? Juolab, kai piešinių ant savo kūno jau nebesuskaičiuoja... „Visad norėjau išsitatuiruoti ką nors susijusio su muzika, bet niekaip nenuspręsdavau, ką. O dabar... Muzika ir ausys... Manau, priėmiau teisingą sprendimą“, – sako Sezzy. 

Visai neseniai jis išsitatuiravo ir kitus du piešinius – kaklą papuošė moters bučinio žyme, o ranką – dukrai skirtu Snieguolės atvaizdu. 

Asmeninio albumo nuotr./Sezzy
Asmeninio albumo nuotr./Sezzy

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Sezzy Tatuiruotė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt