Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dainininko Pauliaus Bagdanavičiaus „Mercedes-Benz“ naktį apšvarino vagys

Apgadintas Pauliaus Bagdanavičiaus automobilis
Žmonės.lt/Luko Balandžio ir asmeninio albumo nuotr. / Apgadintas Pauliaus Bagdanavičiaus automobilis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Lietuvos balso“ nugalėtojas dainininkas Paulius Bagdanavičius penktadienio rytą buvo nemaloniai nustebintas: vagys pasidarbavo prie jo automobilio.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Paulius Bagdanavičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Paulius Bagdanavičius

Penktadienio rytą prie savo šviesiai pilkos spalvos E klasės „Mercedes-Benz“ automobilio atėjęs dainininkas buvo nemaloniai nustebintas: vagys išlupo ir pavogė veidrodėlius, negana to, nukarpė ir jų laidus, mat šie buvo šildomi.

„Atėjau po nakties prie automobilio ir radau jį be abiejų veidrodėlių stiklų. Neseniai buvo pavogę „Mercedes-Benz“ ženkliuką nuo kapoto, o dabar pasidarbavo ir prie veidrodėlių“, – Žmonės.lt neslėpdamas apmaudo sakė P.Bagdanavičius.

Automobilį dainininkas buvo pastatęs prie savo namų Vilniuje, Fabijoniškėse. Pašnekovas pasakojo, kad vagys taip pat nulupo ir automobilio šoninę juostelę.

Asmeninio albumo nuotr./Pauliaus Bagdanavičiaus automobilis su nuluptu ženkliuku
Asmeninio albumo nuotr./Pauliaus Bagdanavičiaus automobilis su nuluptu ženkliuku

Pasiteiravus, ar jau kreipėsi į pareigūnus, Paulius teigė, kad kol kas to nepadarė. „Nemanau, kad ieškotų vagių, turbūt iš to būtų daugiau bėdos negu naudos. Turbūt reikės ieškoti kitos vietos automobilio statymui. Prie namų yra kameros, tik nesu tikras, ar pavyko kažką nufilmuoti. Gal reikėtų kreiptis į policiją“, – svarstė P.Bagdanavičius.

Dainininkas neslėpė apmaudo, kad tokios automobilių detalių vagystės Lietuvoje labai dažnos, o kaltininkus surasti – itin sunku. „Sąžiningai dirbu, o kažkas tiesiog ateina ir pavagia. Su žmona planavome važiuoti pirkti leliukui lovelę, bet likome be veidrodėlių, todėl teko atidėti“, – neigiamų emocijų dėl vagystės neslėpė dainininkas, pavasarį su žmona Lina susilauksiantis pirmagimio.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt