Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dainininko Nicko Cave'o žuvusio paauglio sūnaus organizme rasta narkotikų

Nickas Cave'as
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / Nickas Cave'as prie Braitono koronerio tarnybos pastato
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Beveik prieš penkis mėnesius garsaus australų dainininko Nicko Cave'o (58 m.) šeimą ištiko tragedija – nukritęs nuo uolos žuvo jo 15-metis sūnus Arthuras. Antradienį paskelbtose tyrimo išvadose nurodoma, kad paauglio organizme buvo rasta narkotinių medžiagų.

Antradienį Braitono koronerio tarnyba paskelbė, kad prieš nelaimę paauglys vartojo LSD arba kitokių haliucinogeninių narkotikų, jo organizme taip pat rasta marihuanos pėdsakų.

Žmonės.lt primena, kad Nicko Cave'o ir jo žmonos Susie Bick sūnus nuo 18 metrų aukščio uolos, esančios netoli Braitono, nukrito liepos viduryje. Paauglį be sąmonės pastebėjo praeiviai, jie suteikė jam pirmąją pagalbą. Vaikinas su sraigtasparniu buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten nuo patirtų sužalojimų tą patį vakarą mirė.

Tyrimo išvadose taip pat skelbiama, kad nuo uolos nukritusiam paaugliui skilo kaukolė, lūžo kojų kaulai bei prasidėjo smegenų kraujavimas.

Liepą žuvęs Arthuras turėjo brolį dvynį Earlą. Iš ankstesnių santykių roko grupės „Nick Cave and the Bad Seeds“ lyderis turi dar du jau suaugusius sūnus.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Nickas Cave'as su žmona Susie Bick
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Nickas Cave'as su žmona Susie prie Braitono koronerio tarnybos pastato
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt