Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininko Bobby Browno drama: viena dukra miršta, o kitas vaikas – dar tik pakeliui į pasaulį

Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown
„Instagram“ nuotr. / Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Bobby Brownas (46 ) beveik savaitę nesitraukia nuo savo ir Whitney Houston dukters Bobbi Kristinos Brown (21 m.), kuri yra ištikta komos, o šiuo sunkiu šeimai metu paaiškėjo, kad dabartinė dainininko žmona Alicia Etheredge (41 m.) laukiasi kūdikio.

Ritmebliuzo žvaigždė su Alicia Etheredge kartu yra aštuonerius metus, iš jų trejus – susituokę. Jiedu kartu jau turi penkerių metų sūnų Cassiusą.

TMZ žiniomis, Alicia Etheredge nėščia yra ketvirtą mėnesį. Sutuoktiniai šia džiugia naujiena su artimaisiais pradėjo dalintis dar visai neseniai, tačiau jų džiaugsmą aptemdė Bobby Browno dukrą ištikusi nelaimė.

AOP nuotr./Bobby Brownas ir Alicia Etheredge
AOP nuotr./Bobby Brownas ir Alicia Etheredge

Šis vaikelis, kurio laukiasi Alicia Etheredge, bus jau šeštoji Bobby Browno atžala. Prieš pradėdamas bendrauti su dainininke Whitney Houston, Bobby Brownas jau turėjo tris vaikus: sūnus Landoną (28 m.) ir Bobby jaunesnįjį (22 m.) bei dukrą LaPrincią (24 m.).

Praėjusį šeštadienį Bobby Browno ir jo pirmosios žmonos Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown buvo rasta leisgyvė savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį. Antradienį paaiškėjo, kad jos namuose policija rado narkotikų, tad jie gali būti prisidėję prie merginą ištikusios nelaimės. Deja, medikų prognozės nedžiugina – trečiadienį jie Bobbi Kristinos šeimai pranešė, kad niekuo jai nebegali padėti, ir tik nuo jos tėvo priklauso, kiek ilgai ji bus prijungta prie gyvybę palaikančių aparatų.

AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt