Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininkės Jennifer Lopez laimę bando aptemdyti buvę mylimieji

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas su vaikais
Anos Carbollosos nuotr. / Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas su vaikais
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiuo metu viena labiausiai dominančių pramogų pasaulio porų – dainininkė Jennifer Lopez (47) ir beisbolo komandos „Yankees“ saugas ir trečiosios bazės gynėjas Alexas Rodriguezas (41).

Pora draugauja vos keturis mėnesius, jau supažindino vienas kitą su savo tėvais bei vaikais.

Idilę bando temdyti buvusi Alexo Rodriguezo draugė – reikalauja 600 tūkstančių dolerių, kitaip ketina paviešinti intymias žinutes, kurias jis moteriai rašė jau draugaudamas su Jennifer Lopez. TMZ leidinys pranešė, kad iš tiesų pagarsėjęs mergišius su ta moterimi draugavo apie 2014 metus. Po išsiskyrimo buvusi draugė ėmė keršyti Alexui – sugalvodavo kokių nors istorijų, kad galėtų išgauti pinigų. Pasklidus žiniai apie vyro draugystę su garsia dainininke, buvusioji ėmėsi dar aktyvesnių veiksmų.

Sportininko aplinkos žmonės teigė, kad jis neketina mokėti nė cento, jo advokatai ruošia ieškinį teismui dėl kišimosi į asmeninį gyvenimą ir grasinimus. Jennifer Lopez žino šią istoriją ir palaiko mylimąjį.

Dainininkė supranta nepatogią Alexo Rodriguezo padėtį, nes pati jaučiasi nejaukiai dėl buvusių santykių su aktoriumi Benu Afflecku. Kai jo santykiai su žmona Jennifer Garner pašlijo, paguodos ieškojo Jennifer Lopez draugijoje – pora bendravo dvejus metus.

Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Benas Affleckas 2003 m.
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Benas Affleckas 2003 m.

„Benas pavydi Jennifer Lopez laimės, yra įsitikinęs, kad naujieji jos santykiai – tik žaidimas viešumai, o iš tikrųjų ji myli aktorių“, - sakė neįvardytas šaltinis.

Benas Affleckas bandė įtikinti Jennifer Lopez, kad beisbolininkas jai netinka, o jei reikia „išsiaiškinti vyriškai“ – jis pasiruošęs kalbėtis su pačiu Alexu Rodriguezu.

Jennifer Lopez šalininkai įsitikinę, kad niekas negali jos išmušti iš vėžių ir ji pati spręs, kaip elgtis gyvenime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt