Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dainininkė Monika Linkytė: „Laisvė yra pati didžiausia gyvenimo dovana“

Monika Linkytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Monika Linkytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas atkūrė nepriklausomą Lietuvą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma, o jos piliečiai – laisvi. Žmonės.lt klausia žinomų žmonių, už ką jie myli Lietuvą, ir kokias galimybes jiems suteikė laisvė.

Lietuvos atstovė „Eurovizijos“ konkurse, kuris gegužės viduryje vyks Austrijos sostinėje Vienoje, Monika Linkytė tikina, kad laisvą Lietuvą myli už tai, jog gali jaustis nevaržoma.

Dainininkė įsitikinusi – laisvė yra didžiausia gyvenimo dovana: „Aš myliu laisvą Lietuvą dėl to, kad galiu džiaugtis ta laisve, laisvai dainuoti. Nė vieno iš mūsų niekas nevaržo – galime laisvai šnekėti, laisvai jaustis. Man atrodo, kad laisvė yra pati didžiausia dovana šiame gyvenime.“

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisvę!

VIDEO: Monika Linkytė myli laisvą Lietuvą

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt