Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininkė Erica Jennings švenčia savo gimtadienį: ryte pažadino namiškių staigmena

Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gegužės 17-ąją dieną atlikėja Erica Jennings švenčia 37-erių metų gimtadienį. Greit kūdikio susilauksianti moteris spinduliuoja džiaugsmu ir ramybe. Ryte Ericą nustebino ypatingas namiškių dėmesys.

Iš Airijos kilusi atlikėja – minimalistė. Didelės šventės ji prisipažino neorganizuojanti. „Tiesiog visi drauge papietausime.“ – Žmonės.lt tikino moteris.

Linos Jushke nuotr./Erica Jennings
Linos Jushke nuotr./Erica Jennings

Dažnai melancholiškus ir jautrius kūrinius atliekanti Erica – gimtadienio dieną tapo kaip niekada sentimentali. Trečiadienį ji pasidalijo miela vaikystės akimirka. „Labas rytas, štai ir aš – 3 metukai ir mano mama, to paties amžiaus, kaip ir aš šiandien – 37-erių. Švenčiu gyvenimą ir tai yra labai ypatinga dėl to, kad manyje auga nauja gyvybė“, – po spalvota fotografija, kurioje ji įsiamžinusi su savo mama, rašė dainininkė.

Asmeninio archyvo nuotr./Erica Jennings (3 m.) su mama
Asmeninio archyvo nuotr./Erica Jennings (3 m.) su mama

Vos atmerkusi akis E. Jennings pasakojo išvydusi gėles, kurias jai iš turgelio parnešė vyras su sūnumis Pranu Emilijumi ir Antanu Algimatu. „Švenčiu nuo ankstaus ryto. Jurgis su berniukais grįžo su kvapnia puokšte, parnešė kruasaną ir išvirė kavos pusryčiams. Planuojame petauti viename iš Vilniaus restoranų, o vakare dalyvausime muzikinėje eisenoje.“

Ericos ir Jurgio Didžiulių šeimą bičiuliai jau greitai galės sveikinti ir įsikūrus naujame būste. Dar praėjusį penktadienį pora pranešė, kad parduoda dešimtmetį savo namais laikytą butą Vilniuje.

Daugiau galite skaityti: Erica ir Jurgis Didžiuliai ryžosi pokyčiams: pradeda naują gyvenimo etapą

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt