Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dainininkė Aistė Lasytė prisijungė prie „Kito kampo“ aktorių trupės

„Kito kampo“ trupė su Aiste Lasyte
Asmeninio albumo nuotr. / „Kito kampo“ trupė su Aiste Lasyte
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienintelis Lietuvoje profesionalus improvizacijų teatras „Kitas kampas“ septintąjį sezoną pradės repertuare turėdamas dvigubai daugiau spektaklių – ne vieną kaip buvo ankstesniais sezonais, o netgi du.

Rugsėjo 15 d. ne tik vilniečių pamėgtas gyvųjų improvizacijų teatras žiūrovus pakvies į pilnas sales renkantį spektaklį „Gero humoro dozė“ Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre. Nuo rudens nuolatinį teatro repertuarą papildys ir gegužę žiūrovų teismui pristatyas pirmasis Lietuvoje nuoseklaus siužeto improvizuotas spektaklis „Durys“.

„Džiaugiamės, kad pavasarį pristatytas mūsų naujas darbas sulaukė šilto žiūrovų įvertinimo. Todėl savo nuolatinį repertuarą nusprendėme praplėsti – į gastroles po visą Lietuvą nuo šiol keliausime jau su dviem spektakliais“, – sako teatro „Kitas kampas“ vadovas Audrius Bružas.

Statant spektaklį „Durys“ prie vyriško „Kito kampo“ kolektyvo prisijungė ir aktorė bei dainininkė Aistė Lasytė. Ji su teatro trupe nuo rudens planuoja keliauti į pasirodymus visoje Lietuvoje.

Improvizacijų teatras „Kitas kampas“ įkurtas 2008 metais. Šiuo metu teatre vaidina gerai žinomi ir pripažinti aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Mantas Vaitiekūnas, Balys Latėnas, Aistė Lasytė, muzikantas Dmitrij Golovanov.

 

Improvizuotos akimirkos iš spektaklio „Durys“ premjeros – video:  http://youtu.be/RObNbaLa85I

Nuotraukoje iš kairės (Nuotrauka: Vytautas Dranginis): Mantas Vaitiekūnas, Balys Latėnas, Aistė Lasytė, Martynas Nedzinskas, Dmitrij Golovanov, Audrius Bružas, Kiril Glušajev.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt