Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininkas Justinas Lapatinskas – apie gimusią antrą dukrytę ir dar didesnį širdies nerimą

Justinas Lapatinskas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Justinas Lapatinskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nors vis dar gajus stereotipas, kad vyrai labiau laukia gimstant sūnaus, dainininkas Justinas Lapatinskas neatsidžiaugia, kad šeimoje krykštauja antra mergaitė.

“Net nežinočiau, kaip reikėtų elgtis su berniuku… – suabejojo sausio 20 d. antros dukters su žmona odontologe Migle susilaukęs Justinas. – Mudu su žmona net pasvarstėme, kad mergaitės – žymiai geriau, nes jos prieraišesnės, galbūt mažesnė tikimybė, kad ūgtelėjusios išlėks toli nuo namų ir ilgam. Mergaitė mums – tai Dievo ženklas“.

Vyras pasidžiaugė, kad, palyginus su 2015 m. gimusia pirmagime, antroji dukrelė miega žymiai daugiau ir ramiau.

“Be to, ir mes patys ramesni. Aš pavergauju dieną, o naktį žmona man leidžia pailsėti. Tik štai kas nutinka auginant dukras: pradėjau įtariai žvelgti į visus pasaulio vyrus. Neseniai draugas pasakoja apie savo nuotykius su merginomis, o man tik kraujas verda. Bet viliuosi, kad visa priklauso nuo mūsų – mergaitės užauga tokios, kaip jas išauklėjo tėvai. Mūsų su Migle laukia didelis darbas”, - Žmonės.lt pasakojo vyras.

Tik štai jam laiko pakankamai kol kas dainininkas skirti negali. Sausio mėnesį planavo atostogauti – skirti laiko šeimai, tačiau nepavyko, nes darbas vijo vienas kitą. J.Lapatinskas paniręs į įvairiausius projektus, be to, jis pasirodo miuzikle “Paryžiaus katedra”. Rankos niežti kurti naujas dainas, išleisti albumą.

“Bet kol kas dėmesį esu sutelkęs į koncertus, albumui dar reikia pabręsti”, – atvirai dėstė vyras.

Tai ar jau niūniavo lopšinę naujajai šeimos narei?

“Gėda pasakyti, bet kol kas ne – pasūpuoju, paniūniuoju be žodžių ir kol kas tiek”, – neslėpė laimingas tėvas.

Mergaičių vardų Justinas su žmona yra sutaręs neatskleisti – taip nori mažyles apsaugoti nuo bet kokios viešos reakcijos. Tik prasitarė, kad vardai paimti iš graikų mitų.

“Graikija mums su žmona yra palikusį neišdildomą įspūdį”, – sakė Justinas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt