Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dainininkas Bobby Brownas nutraukė tylą po dukters Bobbi Kristinos mirties: „Ji buvo angelas“

Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown
„Instagram“ nuotr. / Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Bobby Brownas po dukters Bobbi Kristinos mirties paviešino jaudinantį pareiškimą, kuriame išliejo širdį dėl savo skaudžios netekties.

„Krissy buvo angelas, – portalui „Us Weekly“ sakė Bobby Brownas. – Šiuo metu esu absoliučiai priblokštas. Mano šeima privalo rasti būdą, kaip gyventi su jos dvasia ir gerbti jos atminimą. Mūsų netektis yra neįsivaizduojama.“

AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)

Whitney Houston ir Bobby Browno dukra Bobbi Kristina Brown mirė sekmadienį po pusės metų komos. 22 metų mergina šią savaitę bus palaidota Fairview kapinėse Naujajame Džersyje, šalia savo motinos Whitney Houston, kuri mirė 2012-aisiais, ir senelio Johno Russello Houstono.

Bobby Brownas ir Whitney Houston buvo susituokę 15 metų, Bobbi Kristina – vienintelis bendras jų vaikas. Prieš vesdamas Whitney Houston Bobby Brownas jau turėjo tris vaikus su dviem moterimis. 2012-aisiais Bobby Brownas antrą kartą vedė, dabartinė jo žmona Alicia Etheredge jam pagimdė dar du vaikus. Jauniausia dainininko atžala dukra Bodhi Jameson Rein gimė prieš kelias savaites, liepos 9-ąją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt