Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dainininkas Beissoul pagaliau įgyvendino savo norą - įsiamžino su garsiąja Vilniaus Rožele

Beissoul nusifotografavo su garsiąja Vilniaus Rožele
Asmeninio albumo nuotr. / Beissoul nusifotografavo su garsiąja Vilniaus Rožele
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jo atvaizdą publikavo išskirtiniai meno ir dizaino žurnalai, jis bendradarbiauja, draugauja su garsiomis šalies ir užsienio asmenybėmis. O štai ketvirtadienio rytą dainininkas, muzikos kūrėjas Artūras Žabas-Beissoul ėmė ir nusifotografavo kartu su ekstravagantiškąja Vilniaus Rožele.

“Gražiausias rytas tik su mylimiausia Rože!

Aš: "Rožele, viskas - BASTA! Šitiek metų mes pažįstami, o neturime nė vienos nuotraukos, sarmata - įsimetam į pozą staigiai!".


Rožė: "Oi, padarome padarome, tos visos, kur su manim būna, tai labai jau būna gražios!".

ALELIUJA!

Likau skoloj alaus vasarą... Sako: “Kai aš jau tave pažįstu, tai nelabai praslysi !”. Linkiu jai dar 100 vasarų!”, - socialiniame tinkle entuziastingai prie nuotraukos parašė Beissoul.

Elektroninės muzikos dueto “Beissoul & Einius” narys pasakojo, kad seniai norėjo su Rožele pasidaryti asmenukę, tačiau, įspraudęs žymiai sostinės pinigų prašytojai į delną kelis eurus, nuskubėdavo pamiršęs sumanymą.

„Mūsų pažintis jau sena, Roželė susitikus man vis draugiškai mojuodavo ranka. Tai žmogus, kuris savo dvasia atstoja 50 gražiausių pasaulio tiltų ir 25 įstabiausius paminklus. Malonu ją kas kartą sutikti, o kadangi pats mėgstu vaikštinėti pėstute, mudu dažnokai pasimatome“, - įspūdinga dienos pradžia džiaugėsi muzikos kūrėjas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt