Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dainininkas Arvydas Vilčinskas po dvejų santuokos metų skiriasi su žmona Jurgita

Arvydas Vilčinskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Arvydas Vilčinskas su žmona Jurgita
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Arvydas Vilčinskas (57) skiriasi su žmona Jurgita Vilčinskiene. Pora santuokoje pragyveno mažiau nei dvejus metus. Apie vykstančias skyrybas Žmonės.lt patvirtino pati J.Vilčinskienė.

„Labai smagu kalbėti, kada viskas smagu ir miela. O čia situacija kitokia, todėl komentuoti nenoriu. Teismas dar neįvyko, tačiau čia tik formalumas. Nei mes vaikų bendrų turim, nieko“, – Žmonės.lt sakė J.Vilčinskienė.

Žmonės.lt pavyko susisiekti ir su A.Vilčinsku. Paklaustas, dėl kokių priežasčių jo ir žmonos santykiai atsidūrė ant skyrybų slenksčio, dainininkas sakė: „Niekas pas mus nepasikeitė. Nėra jokių skyrybų ir tikiu, kad jų nebus. Aš tuo netikiu ir nematau priežasčių.“

Akivaizdu, kad porą ištiko santykių krizė, tačiau bent jau A.Vilčinsko komentaras išduoda, kad jis dar nepasirengęs padėti galutinio taško jų santykiuose, todėl galbūt sutuoktiniai dar susitaikys ir byla teismo nepasieks.

Žmonės.lt primena, kad A.Vilčinskas žurnalistę Jurgitą vedė po trejų metų pažinties. Pora susituokė 2013-ųjų birželį Jonavos santuokų rūmuose.

Tarnybinis romanas

Su aštuoniolika metų jaunesne mylimąja A.Vilčinskas susipažino dar būdamas JAV, kuomet ši sugalvojo iš jo imti interviu.

„Man kirbėjo, kurgi dingo Vilčinskas. Sumaniau jį pakalbinti, bet Amerikoje vilkiką vairuojantį lietuvį nebuvo lengva rasti. Ieškojau dvejus metus“, – vienoje TV laidoje yra pasakojusi Jurgita.

Interviu žurnalui „Žmonės“, A.Vilčinskas pasakojo, kad iš pradžių su būsima žmona bendravo skaipu.

„Manau, yra daug dalykų, kuriuos paprasčiau parašyti, nei pasakyti. Vis dėlto vieną dieną sugalvojome, kad jau pats metas susiskambinti ir išgirsti vienam kito balsą. Atvirai sakant, jis mane maloniai nustebino – toks sodrus, radijinis. Bet labiausiai turbūt patraukė tai, kad Jurga – nepaprastai šiltas žmogus ir turi daugybę draugų, kurie jai išties rūpi“, – apie mylimąją žurnalui „Žmonės“ 2011-ųjų gruodį pasakojo legendinės dainos „Grįžtu namo“ atlikėjas Arvydas Vilčinskas.

Asmeninio albumo nuotr./Jurgita ir Arvydas Vilčinskai
Asmeninio albumo nuotr./Jurgita ir Arvydas Vilčinskai savo vestuvių dieną

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt