Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Dainai Bilevičiūtei atsibodo patyčios internete – kreipėsi į policiją

Daina Bilevičiūtė
Simonos Banytės nuotr. / Daina Bilevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė ne juokais supyko: patyčios internete jai taip atsibodo, kad moteris kreipėsi į policijos pareigūnus. Dabar jie ieško, kas, prisidengę nebūtais vardais, iš dainininkės juokėsi ir ją galimai šmeižė.

Istorija prasidėjo vasario viduryje, kai D.Bilevičiūtė paviešino savo erotinės fotosesijos kadrus. Nuotraukose ji – vien su seksualiais apatiniais, apnuoginusi kūną ir neslepianti beveik nieko. Ši fotosesija sulaukė didžiulio visuomenės dėmesio, tačiau patiko anaiptol nevisiems – atsirado tokių, kurie tučtuojau ėmė šaipytis. 

Vieni šaipėsi rašydami komentarus internete, o kiti puolė demonstruoti išmonę: montavo skirtingus paveikslėlius ir juos viešai platino. Vienas tokių paveikslėlių, kuriame D.Bilevičiūtės atvaizdas sumontuotas su pornografinio turinio fotografija, pedagogę ir paskatino imtis veiksmų: ji kreipėsi į policijos pareigūnus, idant jie surastų tokio montažo autorių ir jį nubaustų. 

„Yra dėl ko pykti, bet vyksta tyrimas ir nieko negaliu sakyti. Tik kai surasim, kas kaltas, jau tikrai pasakysiu“, – Žmonės.lt sakė D.Bilevičiūtė. Moteris atskleidė, kad į  Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi dar vasario 13-ąją – praėjus dviem dienoms po fotosesijos paviešinimo.

Anot D.Bilevičiūtės, prie pašaipių komentarų internete ji jau įpratusi ir dėmesio nekreipia, bet tokie sumontuoti vaizdai pro jos akis tikrai neprasprūs.

„Žinome, kad komentarų yra daug ir visokių. Nekreipiu dėmesio į juos – džiaugiuosi, kad žmonės išsilieja ant manęs ir nieko nenužudo. Bet tas atvejis – jau kitoks: labai kenksmingas. Todėl kreipiausi į policiją, kad išsiaiškintų, kas taip padarė. Jie ir dirba: vyksta ikiteisminis tyrimas, pareigūnai ieško autoriaus. Man irgi bus įdomu sužinoti, kas jis toks“, – sakė D.Bilevičiūtė. 

Ji neabejoja, kad montažo autorių policija ras ir nubaus. „Viskas buvo padaryta labai primityviai – neturėtų būti sunku rasti, kas“, – sakė ji. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Daina Bilevičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Daina Bilevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt