Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Daina Bilevičiūtė Braitone vaikščiojo išsipuošusi kaip į karnavalą

Daina Bilevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Daina Bilevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė (50) pastarąsias dienas leido pietų Anglijoje esančiame Braitono mieste. Čia ji aplankė vieną iš savo mokinių, taip pat atšventė Moters dieną. Šią paminėjo originaliai: po miestą vaikščiojo pasipuošusi ryškiu oranžiniu pūstu sijonu, rožine striuke ir ilgų šviesių plaukų peruku.

Į Braitoną D.Bilevičiūtė išvyko šeštadienį, o grįžti žada pirmadienį. „Aplankiau savo mokinį, kuris čia gyvena, – jam reikia padėti pasiruošti konkursui“, – Žmonės.lt sakė D.Bilevičiūtė. Per pora dienų ji savo auklėtiniui spėjo pravesti dvi pamokas, o savaitgalį vėl grįš ir padės toliau ruoštis. 

Taip jau sutapo, kad D.Bilevičiūtės apsilankymo Braitone metu Lietuvoje buvo minima Moters diena. Atšvęsti šventę suskubo ir vokalo pedagogė. Ją paminėjo itin originaliai: po miestą vaikščiojo pasipuošusi labai ryškiu oranžiniu pūstu sijonu, rožine striuke ir ilgų šviesių plaukų peruku.

„Labai visiems patiko mano šukuosena ir sijonas. Gyrė. Ir draugų susiradome – muzikantus iš Jamaikos“, – pasakojo D.Bilevičiūtė. Taip išsipusčiusi ji ne tik vaikštinėjo gatvėmis, bet ir viešėjo restorane. 

Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt