Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Daina Bilevičiūtė apsinuogino: „Tegul kritikai išeina iš tvartų ir pasižiūri į Europą“

Daina Bilevičiūtė
Simonos Banytės nuotr. / Daina Bilevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Fotomenininkės Simonos Banytės projektui „Grožis neturi svorio“ įamžinta Daina Bilevičiūtė trečiadienį tapo kone didžiausiu apkalbų objektu. Nuotraukose įspūdingų formų moteris – apsinuoginusi, vilki vien seksualius Sonatos Rapalytės kurtus apatinius. Pati D.Bilevičiūtė Žmonės.lt tikino norėjusi atskleisti savo grožį, o visus kritikus užčiaupia skambiai: „Pažiūrėkite į Europą!“

Apsinuoginusios D.Bilevičiūtės nuotraukos trečiadienį internete išplito žaibiškai. Vieni Dainą gyrė už drąsą, kiti netruko pašiepti sakydami, kad tokių formų moteriai taip pozuoti nedera. 

Pati D.Bilevičiūtė Žmonės.lt tikino į kritiką nekreipianti dėmesio – Europoje dar ne to pamatysi. „Dieve mano, tegul jie šiepia mane. Tegul išeina iš savo tvartų ir pasižiūri, kas dedasi Europoje. Pati važinėju į Angliją, į Prancūziją, į Italiją, ir, žinokit, tokių nuotraukų parodas matau, kad lietuviui turbūt kvapą užgniaužtų, jis apsisisiotų, apsikakotų ir išeitų išsigandęs. Tai ta mano fotosesija kaip kačiuko prisilietimas“, – svarstė D.Bilevičiūtė. 

Anot jos, klysta tie, kurie mano, kad jos nuotraukos, o ir figūra – neestetiškos. „Sorry. Pasižiūriu į tas jaunas panas, kurios su tokiu celiulitu, kad net aš tokio neturiu. Esu apkūni, esu vyresnė, bet esu labai laiminga, mylima ir, turbūt, ne viena jauna mergina man pavydėtų tokio populiarumo ir dėmesio vyrų tarpe“, – įsitikinusi ji. 

Žmonės.lt skaitytojams D.Bilevičiūtė atskleidė, kad kartu su fotomenininke S.Banyte net turi idėją sukurti didesnį projektą. „Norime surinkti lietuves moteris, gyvenančias skirtinguose Europos miestuose, kai kurios iš jų – net žinomos, ir pratęsti idėją. Važiuotume į tas šalis ir toliau fotografuotume. O mano mintis net būtų padaryti didelį šou – su muzika, apatiniu trikotažu, tokiom moterim, kaip aš, surengtume kažką panašaus į „Victoria Secret“ pasirodymą“, – stebina ji. 

Apie projektą „Grožis neturi svorio“

Anot menininkės S.Banytės, šio nuotraukų ciklo esmė – bendradarbiaujant su stambesnio sudėjimo moterimis parodyti žiūrovui, kad grožis gali būti ir kitoks, nei bruka stereotipai. Fotografė siekia pažvelgti į grožį kitu kampu. „Kūnas yra ženklas, kuris atvaizduoja žmogaus dvasią ir vidinį pasaulį, todėl išvaizda tėra mažytė dalis to, kas iš tiesų moterį padaro gražią“, – svarsto ji. Anot jos, nūdienos grožio standartai gali būti net žalingi lengvai paveikiamoms merginoms, todėl ji siekia požiūrį pakeisti. 

Simonos Banytės nuotr./Daina Bilevičiūtė
Simonos Banytės nuotr./Daina Bilevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt