Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dovilė Filmanavičiūtė: „Agnę už girtą eterį nulinčiavom, o ar linčiuosim vyrą iš nacionalinės televizijos eterio?“

Dovilė Filmanavičiūtė
Gretos Skaraitienės nuotr. / Dovilė Filmanavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ar nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo metu prodiuseris Audrius Giržadas galėjo būti neblaivus? Į šią diskusiją sekmadienio rytą leidosi televizijos žiūrovai ir pramogų pasaulio atstovai. Daugelis laikėsi nuomonės, jog Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas prieš renginį neatsispyrė svaigiam gėrimui. Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos transliacijos metu žiūrovai pastebėjo Audrių Giržadą nemandagiai pertraukinėjant vedėjas Gabrielę Martirosianaitę ir Ievą Stasiulevičiūtę, o vyro pokštai kėlė įtarimų. Ryte A. Giržadas paslaptingai dingo iš socialinės erdvės.

Tiesa, ne visi puolė smerkti prie „Eurovizijos“ dirbusį prodiuserį. Vieniems žmonėms jo humoras patiko ir jie palaikė iš širdies plušėjusį vyrą.

Pramogų pasaulio atstovai buvo kiek kritiškesni. Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep prisiminė incidentą tiesioginiame eteryje, kuomet ten neblaivi pasirodė stilistė Agnė Jagelavičiūtė.

„Bet dabar jums visiems užduosiu nepopuliarų klausimą: Agnę už girtą eterį nulinčiavom, o ar linčiuosim vyrą iš nacionalinės televizijos eterio? Ar apsimesim, kad nieko čia tokio? Kas pirmas?“, - klausė Dovilė socialinėje savo paskyroje.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Audrius Giržadas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Audrius Giržadas

Toks drąsus moters žingsnis sulaukė komentatorių atsako. Atsirado pastebėjimų, jog A. Giržadas sunkiai apvertė liežuvį, kad jis akivaizdžiai buvo neblaivus.

Pats Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje" vadovas sekmadienį atsiribojo nuo bet kokių komentarų ir į visuomenę neraminantį klausimą neatsakė. Taip pat su juo buvo neįmanoma susisiekti feisbuku. Vyro paskyra mįslingai iš ten pradingo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt