Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Atgimsta Cindy Crawford pratimai – jie tiesiog efektyvūs norint patobulinti kūną

Cindy Crawford
Scanpix nuotr. / Cindy Crawford
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jei tinkamai pasirenkama sportavimo būdas, didesnė tikimybė, kad nepersigalvosite – nuobodūs pratimai, treniruotės tikrai neįkvėps susiformuoti įgūdžio gyventi judriau. Tiesiog neužteks kantrybės.

Šiais laikais siūloma jūra įvairių sporto rūšių, tačiau stebina nauja tendencija – atgimsta senoji aerobika, buvusi itin populiari praėjusio amžiaus devintame dešimtmetyje. Priežastis paprasta – ji tiesiog efektyvi. Aerobikos užsiėmimą sudaro kardio, jėgos pratimai, jais galima gražinti kūną be baimės, kad bus pakenkta ar persistengus užsiauginti raumenis.

Aerobiką labai mėgsta garsus modelis Cindy Crawford (51). Prieš kelis dešimtmečius jos kartu su treneriu Radu sumanytas pratimų kompleksas „Idealus kūnas per 10 minučių“ visada buvo labai populiarus, o pastaruoju metu vaizdo įrašo peržiūrų dar labiau ėmė daugėti.

VIDEO: Cindy Crawford pratimai, kuriuos pravartu daryti kasdien 10 minučių

Dešimties minučių treniruotės sėkmės paslaptis – jos paprastume. Mados verslo legenda Cindy Crawford visuomet norėjo universalių ir nesudėtingų pratimų. Neilga treniruotė pradedama nuo trumpo apšilimo, paskui įjungiamos visos raumenų grupės – rankų, pilvo, kojų, sėdmenų.

ViDA Press nuotr. /Cindy Crawford su treneriu Radu 1994-aisiais
ViDA Press nuotr. /Cindy Crawford su treneriu Radu 1994-aisiais

Pratimų kompleksą galima daryti ir namuose, ir lauke, pratimai gali būti ir lengvi, ir sudėtingi, galima keisti jų atlikimo intensyvumą.

Labiausiai savo pratimų vaizdo įrašu Cindy Crawford norėjo įtikinti žmones, kad sportuoti yra malonu, tai nebūtinai turi užimti labai daug laiko. Kai treniruotei tereikia dešimties minučių, nesmagu teisintis tuo, kad turite labai daug darbo ar neišgalite nusipirkti sporto klubo abonemento.

Šiandien į šeštą dešimtį įžengusi manekenė yra puikios formos – dviejų vaikų motina įsitikinusi, kad tai kasdienių jos treniruočių dėka. Taip pat – ir subalansuotos mitybos, iš kurios išbraukti miltiniai patiekalai. Cindy kartais riboja kalorijų skaičių, viena jos mėgiamiausių – sriubos dieta, kurios metu galima numesti penkis kilogramus per dvi savaites nekenčiant bado, nepakenkiant sveikatai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt