Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Christina Aguilera žurnalo viršelyje parodė savo pusės metų dukrą Summer Rain

Christina Aguilera su dukra Summer Rain
Žurnalo „People“ viršelis / Christina Aguilera su dukra Summer Rain
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė Christina Aguilera (34 m.) pagaliau gerbėjams parodė savo pusės metų dukrą Summer Rain – mama su dukra papuošė naujausią žurnalo „People“ viršelį.

Christina Aguilera savo dukrą, kuri gimė rugpjūčio 16-ąją, nuo svetimų akių slėpė pusę metų ir iki šiol tik vieną kartą leido gerbėjams akies krašteliu pažvelgti į savo mergaitę – sausį ji socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo ropojančios mažylės nuotrauka, bet jos veido toje nuotraukoje nesimatė.

Duodama interviu žurnalui „People“, dainininkė prisiminė jausmus, užplūdusius gimus dukrelei.

„Aš netekau žado. Ji tiesiogine to žodžio prasme buvo kaip angelas... Tarp mūsų iš karto užsimezgė ryšys ir aš pajutau nepaaiškinamai susijungusi su ja ir jos siela“, – poetiškai pasakojo Christina Aguilera.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Christina Aguilera ir Matthew Rutleris
AFP/„Scanpix“ nuotr./Christina Aguilera ir Matthew Rutleris

„Jos šypsena nušviečia kambarį ir tirpdo mamytės ir tėvelio širdis, – kalbėjo dainininkė. – Ji daug juokiasi ir ją lengva priversti šypsotis. Ji paprasčiausiai nori būti ten, kur vyksta veiksmas.“

Christina Aguilera dukters susilaukė su sužadėtiniu filmų prodiuseriu Mattu Rutleriu, kuris dalyvavo gimdyme. Dainininkė su buvusiu vyru Jordanu Bratmanu turi septynerių metų sūnų Maxą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt