Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Channingas Tatumas surengė karštą šou filmo „Magiškasis Maikas XXL“ gerbėjams

Filmas „Magiškasis Maikas XXL“
„ACME Film“ nuotr. / Filmas „Magiškasis Maikas XXL“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Įspūdingas viliotinis, kokio moterys dar neregėjo, liepos 17 dieną pasieks Lietuvos kino teatrus naujajame filme „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike XXL“). Jau pažįstamas striptizo šokėjas Maikas, kurį įkūnijo aktorius Channingas Tatumas, šįsyk su šokėjų komanda keliaus į striptizo čempionatą.

Kadangi Channingas Tatumas yra ne tik šio filmo aktorius, bet ir vienas filmo prodiuserių bei scenarijaus autorių, jis ypač aktyviai dalyvauja komedijos reklaminėje kampanijoje. Per neseniai JAV vykusį specialųjį „Magiškojo Maiko XXL“ seansą Holivudo žvaigždė nieko neįtariantiems gerbėjams surengė nepamirštamą šou.

„ACME Film“ nuotr./Channingas Tatumas filme „Magiškasis Maikas XXL“
„ACME Film“ nuotr./Channingas Tatumas filme „Magiškasis Maikas XXL“

Puikiu humoro jausmu pasižymintis 35-erių Channingas Tatumas, pagal kurio gyvenimo istoriją buvo sukurtas 2012-ųjų filmas „Magiškasis Maikas“, su kolegomis nutarė padovanoti filmo aistruoliams unikalų pasirodymą. Neatpažįstamai nugrimuotas aktorius per testinę filmo „Magiškasis Maikas XXL“ peržiūrą apsimetė neišvaizdžiu vyruku, tariamu rinkodaros skyriaus vadovu, kuris atlieka apklausą apie šios frančizės sėkmę. Prieš peržiūrą vykusių pokalbių metu nė vienas iš pašnekovų neįtarė, kad klausimus jiems užduoda ryškiausia juostos garsenybė.

VIDEO: Channing Tatum Dances at Prank Magic Mike XXL Screening

Internete išplatintame vaizdo klipe Channingas Tatumas prieš pradėdamas savąją misiją žada nepakartojamą 3D šou, tačiau daugiau nieko nepaaiškinama. Apklausęs svečius jis paskelbia veiksmo pradžią ir iš salės gelmių į sceną ima veržtis striptizo šokėjai. Žiūrovai salėje šėlsta ir ryja šokėjus akimis. Tuomet vyrų grupė iškviečia į sceną persirengėlį Channingą Tatumą. Šis pademonstruoja keletą judesių kol galiausiai nusiima dalį priklijuoto veido, o jį išvydusi publika ima klykte klykti. Laimingas gerbėjas aktorius apdovanoja glėbiu raudonų rožių.
 
Erotiškų judesių, raumeningų bei lanksčių kūnų turtinga muzikinė komedija „Magiškasis Maikas XXL“ Lietuvos moteris kinuose džiugins nuo liepos 17 dienos.

VIDEO: Filmo „Magiškasis Maikas XXL“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt