Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Celine Dion su sūnumis tarė paskutinį „sudie“ vyrui ir tėvui Rene Angeliliui

Celine Dion su sūnūmis
„Scanpix“ nuotr. / Celine Dion su sūnūmis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Į amžinąją kelionę palydėtas dainininkės Celine Dion (47) vyras muzikos prodiuseris Rene Angelilis. Jo laidotuvės vyko Kanadoje, Monrealyje, rašo People.com.

R.Angelilio laidotuvės įvyko penktadienį. Palydėti jį į paskutinę kelionę susirinko gausus artimųjų, draugų, gerbėjų būrys. 

Pagarbą R.Angeliliui paskutinįkart atidavė ir ašaras vargiai tramdžiusi C.Dion, kurios dainų įrašai skambėjo atsisveikinimo su išėjusiuoju Anapilin metu, ir trys jų sūnūs: penkerių dvyniai Eddis ir Nelsonas bei netrukus penklioliktą gimtadienį švęsiantis Rene-Charlesas.

„Penkiolika metų neilgas laikas savo tėvui pažinti. Tavo gyvenimas buvo įtemptas, bet mes radome vienas kitą per golfą, ledo ritulį, pokerį ir rūkytą mėsą... Ir per daug kito nuostabaus maisto, prisirišdami vienas prie kito vis labiau ir labiau“, – atsisveikindamas su tėvu kalbą sakė Rene-Charlesas.

VIDEO: Celine Dion - The Last Goodbye To René Angélil

R.Angelilio kūnas buvo pašarvotas Notre-Damo bazilikoje Montrealyje, kur pora susituokė 1994-aisiais.

Rene Angelilis mirė sausio 14-ąją savo namuose Las Vegase, jo gyvybė užgeso likus porai dienų iki 74-ojo gimtadienio.

Gerklės vėžys Rene Angeliliui buvo diagnozuotas 1998 metais. Iš pradžių atrodė, kad ligą pavyko įveikti, tačiau ji vėliau dar du kartus atsinaujino. 

Pernai jo sveikata itin pablogėjo. Celine Dion kuriam laikui buvo nutraukusi savo koncertinę veiklą, kad galėtų slaugyti sunkiai sergantį vyrą, tačiau rugpjūtį jis įkalbėjo ją grįžti į sceną.​ Gerokai sumažinusi darbų tempą Celine Dion koncertuodavo Las Vegase, tačiau vis tiek didžiąją savo laiko dalį skyrė vyrui.

Peržiūrėti turinį naujame langehttp://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9?isVid=1

Po mylimo vyro mirties našle tapusi Celine Dion atšaukė artimiausius savo koncertus Las Vegase. Kitas dainininkės koncertas numatytas vasario 23-iąją, kol kas apie jo atšaukimą arba nukėlimą nieko nepranešama.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žmonių minia plūsta atsisveikinti su Anapilin iškeliavusiu Celine Dion vyru, prodiuseriu Rene Angeliliu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Celine Dion ir Rene Angelilis per sūnaus Rene-Charleso krikštynas (2001 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Celine Dion ir Rene Angelilis per sūnaus Rene-Charleso krikštynas (2001 m.)

GYVENIMO MEILĖ

Celine Dion su Rene Angeliliu susipažino, kai jai tebuvo 12 metų, o jam tuo metu buvo jau 38-eri – tai jis atrado šią unikalaus balso savininkę ir padarė iš jos pasaulinę žvaigždę. Pora jiedu tapo 1987-aisiais, kai Celine buvo 19 metų, ir nors sulaukė begalės kritikos dėl didžiulio amžiaus skirtumo, skeptikams įrodė, kad jų meilė – tikra.

Pora susituokė 1994-aisiais ir susilaukė trijų sūnų – Rene Charleso (14) ir dvynukų Eddy bei Nelsono (5). Iš ankstesnių santuokų Rene Angelilis turėjo dar tris vaikus – jau suaugusius Anne-Marie, Patricką ir Jeaną-Pierre'ą.

Vida Press nuotr./Celine Dion ir Rene Angelilio vestuvės (1994 m.)
Vida Press nuotr./Celine Dion ir Rene Angelilio vestuvės (1994 m.)

TALENTŲ KALVIS

Rene Angelilis savo karjerą pradėjo kaip dainininkas, bet vėliau atsidėjo vien muzikos vadybai. Tapęs talentų agentu, Rene Angelilis ėmė rūpintis vienos ryškiausių Kvebeko muzikos žvaigždžių – Ginette Reno – karjera, tačiau jų bendradarbiavimas 1981 metais netikėtai nutrūko, o jis atsidūrė gilioje finansinėje duobėje. 

Tačiau tuomet sušvito nauja galimybė: būdama 12-os metų metų Celine Dion kartu su motina įrašė demo garsajuostę ir nusiuntė ją Rene Angeliliui. Jį taip sužavėjo paauglės balsas, kad nedelsdamas pasiūlė sudaryti sutartį ir būti jos vadybininku, o pinigų jos debiutinio albumo išleidimui gavo įkeitęs savo namą.

„Nesu girdėjęs nieko panašaus. Man tai buvo nuostabiausias balsas pasaulyje“, – apie Celine Dion balsą kartą yra sakęs jis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Celine Dion
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt