Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Byra aktorių Ingos Norkutės-Žvinienės ir Aurimo Žvinio santuoka

Aurimas Žvinys ir Inga Norkutė-Žvinienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Aurimas Žvinys ir Inga Norkutė-Žvinienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kaip praneša Žmonės.lt šaltiniai, šio mėnesio pabaigoje turėtų įsigalioti Šiaulių apylinkės teismo sprendimas, kuriuo bus nutraukta žinomos aktorės Ingos Norkutės-Žvinienės (44) ir Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovo Aurimo Žvinio (34) santuoka.

Pora prašymą skyryboms abipusiu susitarimu pateikė dar vasario mėnesį. Procesas vyko rašytine tvarka, todėl sutuoktiniams į posėdžius vaikščioti nereikėjo.

Žmonės.lt susisiekus su A.Žviniu, skyrybų fakto aktorius ir teatro vadovas nepaneigė, tik atsisakė situaciją komentuoti ir jos priežasties nenurodė.

Tuo tarpu Inga naujienų portalams pateikė skirtingas versijas – TV3.lt ji tikino, kad skyrybų prašymą pora atsiėmė, o Delfi.lt sakė, jog skyrybų prašymas pateiktas, bet ji su Aurimu gyvena kartu. Apie skyrybų prašymo atsiėmimą Šiaulių miesto apylinkės teismo pirmininko padėjėja Nijolė Damulė nieko nebuvo girdėjusi.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys

Nors sutuoktiniai nusprendė skirtis asmeniniame gyvenime, į tą patį darbą jie tebeeina. I.Norkutė šiuo metu intensyviai ruošiasi Valstybiniame Šiaulių dramos teatre balandžio 13-14 d. vyksiančiai premjerai „Skulptūra“, kur ji atliks pagrindinį Ulrikės vaidmenį. Spektaklis kuriamas pagal garsaus šiuolaikinio vokiečių dramaturgo Mariuso von Mayenburgo pjesę, kurią į lietuvių kalbą išvertė ir scenoje realizuoti ėmėsi režisierius, Valstybinio Šiaulių dramos teatro meno vadovas Paulius Ignatavičius.

Tuo tarpu A.Žvinys savo vadovaujamame teatre repetuoja nedidelį vaidmenį dar vienoje pavasario premjeroje – Artūro Areimos spektaklyje „Kasykla“, sceną išvysiančiame gegužės mėnesį.

Iš lietuviškų serialų gerai žinoma aktorė ir jos išrinktasis civilinę santuoką sudarė 2012-ųjų kovo 9 d. – šiemet pora būtų minėjusi penktąsias vedybų metines.

Iki kol ištarė vienas kitam amžinos meilės ir ištikimybės priesaiką, jiedu kartu buvo šešerius metus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt