Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Buvęs „Playboy“ zuikutis Kendra Wilkinson: „Džiaugiuosi, kad jau nebeužvedu vyrų“

Iš kairės: Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt ir Kendra Wilkinson (2005 m.)
AOP nuotr. / Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt ir Kendra Wilkinson (2005 m.)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Amerikietė Kendra Wilkinson yra vienas garsiausių visų laikų „Playboy“ zuikučių, o į „Google“ paieškos sistemą įvedus jos vardą galima pamatyti ją vilkinčią tiek skirtingų seksualių apatinių, kiek įprasta moteris greičiausiai niekada neturės per visą savo gyvenimą.

Tačiau 29-erių moteris džiaugiasi, kad šis jos gyvenimas – jau praeityje. Dabar ji – dviejų vaikų mama, ir buvimas seksualiu modeliu jos prioritetų sąraše nukrito į pačią pabaigą.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kendra Wilkinson
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr./Kendra Wilkinson

„Viskas, ką vyrai nori matyti, tai jų akis pamaloninantis kūnas, ypač kalbant apie mane, nes aš esu iš „Playboy“ pasaulio. Mano kūnas anksčiau buvo skirtas pamaloninti vyrų akims, bet dabar jis yra vien tik man ir skirtas grožėtis tik man pačiai. Dabar aš jaučiuosi turinti šimtaprocentinę savo kūno kontrolę. Jeigu vyrams nebepatinka mano kūnas, tai gerai, nes tai reiškia, kad aš prarandu „Playboy“ įvaizdį. Kai vyrai dabar sako „o, tu stora“, aš galvoju: „Puiku! Džiaugiuosi, kad nebeužvedu tavęs, nes nebenoriu to daryti!“, – sakė Kendra Wilkinson.

Moteris sakė taip pat žadanti išsiimti savo krūtų implantus, nes jie tiesiog nebelimpa prie dabartinio jos gyvenimo ir įvaizdžio.

„Instagram“ nuotr./Kendra Wilkinson su vaikais
„Instagram“ nuotr./Kendra Wilkinson su vaikais
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt