Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Buvęs „patrulis“ Milgedas Aleksandravičius išsiskyrė su žmona Vita

Milgedas Aleksandravičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Milgedas Aleksandravičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buvusio grupės „Patruliai“ nario Milgedo Aleksandravičiaus gyvenime – permainos: ketvirtadienį jis oficialiai išsiskyrė su žmona Vita.

Nors Milgedas ir Vita Aleksandravičiai drauge negyvena jau kelerius metus, oficialios sutuoktinių skyrybos įvyko tik dabar. 

Pirmiausia į Vilniaus miesto apylinkės teismą kreipėsi buvusio „patrulio“, o dabar grupės „Baika“ nario žmona. Tada ji pažymėjo, kad nutraukti santuoką prašo „dėl sutuoktinio kaltės ir pasekmių“.

Vėliau sutuoktiniai susitarė – prašymą skirtis performulavo ir išsiskyrė bendru sutarimu.

Aleksandravičių skyrybų bylą teisėja Audronė Bugelevičienė išnagrinėjo ketvirtadienio popietę.

15min.lt nuotr./Milgedas Aleksandravičius
15min.lt nuotr./Milgedas Aleksandravičius

Teisme ne naujokas

M.Aleksandravičiui teisme teko lankytis ne kartą. Eidamas Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato viešųjų ryšių poskyrio specialisto pareigas, M.Aleksandravičius į teisėsaugos nemalonę pirmą kartą pateko 2006 metais.

Tuomet Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai triukšmingai sulaikė du teisėsaugininkus, kurie buvo įtariami turto prievartavimu. Kartu su M.Aleksandravičiumi sulaikytas antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ vyresnysis kovotojas.

Dėl to, kad šantažavo vienos saugos tarnybos darbuotoją, teismas 2008 metais M.Aleksandravičiui skyrė 3 mėnesių nelaisvės bausmę, ją vyras atliko Lukiškių kalėjime.

2012 m. kovo 15 d. Vilniaus apygardos teismas M.Aleksandravičių pripažino kaltu baudžiamojoje byloje dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams ir skyrė jam 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt