Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Buvęs Indrės Burlinskaitės mylimasis parduoda „Kitokias“: „Iš grupės man – nei pelno, nei garbės“

Indrė Burlinskaitė ir Darius Petrikauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Indrė Burlinskaitė ir Darius Petrikauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buvęs Indrės Burlinskaitės širdies draugas, grupės „Kitokios“ prodiuseris Darius Petrikauskas nebenori su „Kitokiomis“ turėti nieko bendra. Todėl ketvirtadienį viešai paskelbė: jis grupę, tiksliau jos pavadinimą, parduoda.

Žmonės.lt D.Petrikauskas pasakojo grupės „Kitokios“, kurią sudaro I.Burlinskaitė ir G.Lebedeva, prodiuseriu dirbęs nuo pat jos susikūrimo.

Bendradarbiavo iki tol, kol išsiskyrė su I.Burlinskaite – pernai metų lapkričio. 
Nuo to laiko su „Kitokiomis“ D.Petrikauskas nieko bendro neturi, bet formaliai tebėra jų prodiuseris. Todėl elektroniniame pašte vis dar suranda naujų laiškų dėl grupės koncertų, net pasiūlymų iš užsienio. 

„Nieko bendro su ta grupe neturiu jau metus. Merginoms, kurios naudojasi grupės pavadinimu, jau seniai siūliau išsispręsti šitą klausimą – nuo tada, kai su Indre išsiskyrėme. Bet joms vienodai... Jau metus laukiu jų atsakymo, bet jos nereaguoja. O kam man bereikalinga šita besivelkanti uodega?“ – Žmonės.lt sakė D.Petrikauskas. 

Asmeninio albumo nuotr./Darius Petrikauskas
Asmeninio albumo nuotr./Darius Petrikauskas

Prodiuseris pasakoja dėl „Kitokių“ gerovės paklojęs pluoštą pinigų: „Ši grupė man neneša nei pelno, nei garbės. Kam man ji reikalinga? Iki šiol esu jos savininkas, bet... Kai įkūrėme tą grupę, merginoms reikėjo finansininko. Visos išlaidos buvo mano, o jos buvo tiesiog kaip atlikėjos. Dabar gal joms ir nebereikia tos grupės? Man atrodo, kad joms visiškai vienodai... Aišku, kiek yra į tą grupę investuota, tiek neatgausiu – ten nuo batelių iki vaizdo klipų buvo, visos išlaidos mano. O vieną dainą įrašyti litais apie 2 tūkstančius kainuodavo.“

Iš viso per pora metų D.Petrikauskas skaičiuoja išleidęs apie 15 tūkst. litų (4350 Eur). 

Ar kas nors nori „Kitokias“ pirkti? „Tik šiandien pasiskelbiau, todėl bus matyt. Yra tokių, kurie klausinėja kainos. Galbūt grupę norės nusipirkti gerbėjai? O gal kaip tik tie, kurie nemėgsta? Galvos, „nusipirksiu ir neleisiu koncertuot“ ar panašiai... Kaina sutartinė bus. Noriu normaliam žmogui parduoti. Nenoriu su jomis pyktis... O gal jos pačios atsitokės, pavadinimo to panorės. Norėjau padovanoti joms grupę draugiškai, bet kai kita pusė taip bendrauja, nebematau reikalo“, – sako D.Petrikauskas. 

Žmonės.lt susisiekė su Indre Burlinskaite. Ji situaciją komentavo glaustai.

„Man seniai nebeįdomūs šie vaikiški žaidimai. Mums su Greta nereikia nei papildomo dėmesio, nei juolab skandalų. Mudvi esame laimingos ir viskuo patenkintos, o su Dariumi nebendraujame seniai, apie jo tokius ketinimus girdime pirmą kartą. Kaip jis besielgtų, gerbiu savo buvusius santykius bei savo buvusį draugą ir linkiu jam sėkmės visame kame. Jei reikės kažką išsiaiškinti dėl grupės, tai padarysime asmeniškai, o ne viešais pranešimais spaudai“, – Žmonės.lt sakė ji. 

„Moscow“ nuotr./Indrė Burlinskaitė, Greta Lebedeva
„Moscow“ nuotr./Indrė Burlinskaitė, Greta Lebedeva
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt