Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Britų „X Faktorių“ laimėjusi Louisa Johnson pribloškė savo balsu ir per akimirką susikrovė turtus

Louisa Johnson
Asmeninio albumo nuotr. / Louisa Johnson
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

17-metei Louisai Johnson iš Didžiosios Britanijos šis savaitgalis buvo lemtingas: auksiniu balsu apdovanota jaunoji atlikėja sekmadienį triumfavo televizijos šou „X Faktorius“ ir įėjo į istoriją – tapo pačia jauniausia šio šou, kuris skamba visame pasaulyje, nugalėtoja, rašo Dailymail.co.uk.

Didysis Didžiosios Britanijos „X Faktoriaus“ šou finalas sekmadienį skambėjo „Wembley“ arenoje, jį tiesiogiai stebėjo milijonai šou gerbėjų. 

L.Johnson čia triumfavo ir pasaulinių garsenybių akyse – šou mokytojų Ritos Oros ir Simono Cowello akivaizdoje. 

Šou pradžioje daliai žiūrovų kaip visai neišskirtinė atrodžiusi L.Johnsosn sekmadienį atliko Bobo Dylano dainą „Forever Young“ ir Jameso Browno „It's a Man's World“. Jos balsas skambėjo taip efektingai, kad abejonių, kas verčiausias laimėti, neliko. 

VIDEO: Louisa Johnson sings Forever Young (Winner’s Song) | The Final Results | The X Factor 2015

Tapusi „X Faktoriaus“ nugalėtoja jauna mergina susišlavė 125 tūkst. svarų, taip pat tikimasi, kad ji uždirbs dar 100 tūkst. svarų per ateinantį „X Faktoriaus“ turą. L.Johnson taip pat išleis savo solinį albumą, kuris, tikimasi, jai atneš milijonus. 

Viena pirmųjų pergalės proga dukrą pasveikino jos mama. Savo „Facebook“ paskyroje ji rašė: „Ieškau žodžių apibūdinti, kaip jaučiuosi šią akimirką... Aš be žado ir atrodo, kad neįmanoma apsakyti emocijų!!! Gražioji Lou-Lou, tau pavyko!!! Tai buvo nuostabu, pakvaišėliška, emocionalu ir kieta, bet aš nieko nebūčiau keitusi. Ačiū kiekvienam, kas balsavo, rašė žinutes, skambino, klausėsi, apkabino, padėjo mums. Žodžiais to neapsakysi. Tiesiog žinokite, kad ši kelionė buvo neįtikėtina ir mes esame tokie dėkingi už galimybę būti viso to dalimi. Louisa Johnson, atėjo tavo metas skristi!“ 

Peržiūrėti turinį naujame langehttp://www.dailymail.co.uk/embed/video/1236722.html

Portalui Dailymail.co.uk L.Johnson tėvai pasakojo jos talentą dainuoti atradę kai dukrai tebuvo aštuoneri – tada ji atsitiktinai uždainavo atostogų metu. 

„Kai jai buvo aštuoneri supratome, kad dukra talentinga. Ji dalyvavo talentų šou, kur atliko Whitney Houston dainą. Prie manęs priėjo sužavėtas vyrukas, kuris pasakė, kad dainuoti jai – įgimta. Louisai nesisekė mokykloje, todėl ji pasirinko studijas meno mokykloje“, – pasakojo atlikėjos tėvas. 

Pati L.Johnson pasakojo į „X Faktorių“ ėjusi norėdama išbandyti save. Ji nė negalėjo nutuokti, kad taps šou nugalėtoja ir savo balsu pakerės visą pasaulį. 

Peržiūrėti turinį naujame langehttp://www.dailymail.co.uk/embed/video/1236858.html

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt