Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Britų komikas Simonas Peggas juokins romantinėje komedijoje „Pavogtas pasimatymas“

Lake Bell ir Simonas Peggas filme „Pavogtas pasimatymas“
„ACME Film“ nuotr. / Lake Bell ir Simonas Peggas filme „Pavogtas pasimatymas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Išsiilgusieji klasikinių romantinių komedijų bei mėgstantys modernesnes jų versijas pagaliau susitiks kino teatre – į Lietuvą atkeliauja širdį šildantis, jautrus, tačiau tuo pačiu metu valiūkiškas ir subtilių erotinių užuominų kupinas filmas „Pavogtas pasimatymas“ (angl. „Man Up“).

Kerinčioje netikėtos pažinties istorijoje žiūrovai išvys meistriškai sujungtų tikrų romantikų vertų poelgių, nusivylimų ir šiuolaikinio humoro. Pagrindinius herojus Nensę ir Džeką įkūniję aktoriai Lake Bell ir Simonas Peggas jau yra giriami atgaivinę geriausias britų romantinės komedijos tradicijas.

„ACME Film“ nuotr./Filmo „Pavogtas pasimatymas“ plakatas
„ACME Film“ nuotr./Filmo „Pavogtas pasimatymas“ plakatas

Filmo „Pavogtas pasimatymas“ pasakojimas prasideda kai Nensė, kurios asmeninis gyvenimas nelabai nusisekęs, išsiruošia į tėvų santuokos jubiliejų. Traukinyje ji šnekučiuojasi su dešimčia metų jaunesne mergina, kuri jai parekomenduoja pačios skaitomą knygą. Nensės pakeleivė prasitaria, kad stotyje jos laukia niekuomet nematytas vyras, o jos skiriamasis ženklas tebus būtent ši knyga. Tačiau kaipgi be likimo ironijos – vos atvykus į stotį mergina išskuba iš vagono palikusi savo skaitinius. Nensė mėgina ją pasivyti, tačiau prieš ją išdygsta Džekas – vyras, laukęs merginos su knyga.

Neturėdama per daug laiko apsvarstymams Nensė leidžiasi į jaunatvišką avantiūrą ir neskuba naujajam kompanionui pasakyti tiesos. Jie puikiai drauge leidžia dieną, kuri virsta pašėlusiai linksmu vakaru, tačiau netikėtai sutiktas senas moters pažįstamas netyčia ją išduoda. Nusivylęs Džekas nutaria surasti Džesiką – merginą, kurios pasimatymą Nensė taip begėdiškai pavogė.

„ACME Film“ nuotr./Simonas Peggas filme „Pavogtas pasimatymas“
„ACME Film“ nuotr./Simonas Peggas filme „Pavogtas pasimatymas“

Žiūrovus užburs darnus ir labai juokingas Simono Peggo bei Lake Bell duetas. Filmo „Pavogtas pasimatymas“ istorija primins realaus gyvenimo situacijas, kuomet žmonės, kurie yra pernelyg suaugę ir pernelyg protingi, kartais pameta galvą.

Linksma britiška komedija apie gyvenimo džiaugsmą ir troškimą surasti sau artimą žmogų į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gegužės 29 dieną.

VIDEO: Filmo „Pavogtas pasimatymas“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt