Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bradas Pittas atsisako mokėti alimentus, Angelina Jolie paguodą rado kito vyro draugijoje

2017-02-09_181228
Vida Press nuotr. / 2017-02-09_181228
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jis net nelaiko reikalavimų rimtais. Tokia Holivudo aktoriaus Brado Pitto (53) reakcija į jo žmonos aktorės Angelinos Jolie (41) finansines pretenzijas.

Ji vaikų išlaikymui nori 100 tūkstančių dolerių alimentų kas mėnesį ir kad kasmet aktorius kiekvieno iš šešių jų vaikų fondą papildytų 250 tūkstančių, kol suma pasieks 5 milijonus dolerių.

Garsioji pora kartu gyveno nuo 2004-ųjų, augina šešis vaikus: 15 metų Maddoxą, 13-metį Paxą, 12-metę Zaharą, 10-metę Shiloh ir aštuonmečius dvynius Knoxą bei Vivienne.

B.Pittas nusiteikęs kautis, kad vaikų globos teisės nepriklausytų tik A.Jolie. Aktoriaus teisininkai tikisi pergalės.

Kol kas gyvenimu sunku mėgautis ir A.Jolie – ji sveria pavojingai mažai, nė 40 kilogramų. Viešumoje moteris pasirodo nebent su vaikais.

Tačiau kalbama, kad vis dėlto jai pavyko užmegzti santykius su kitu vyru, tiksliau – juos atnaujinti. Amerikiečių muzikantas ir aktorius Jaredas Leto (45) ir garsioji aktorė buvo pastebėti vakarieniaujantys viename Los Andželo restoranų.

Aktorei artimas šaltinis teigė, kad ji labai dažnai ir ilgai kalbasi su Jaredu telefonu. Jiedu pažįstami seniai – apie dešimt metų. Jolie ir Jaredas susitiko 1999-aisiais filmavimo aikštelėje. Po penkerių metų staiga tarp jų įsižiebė romanas, tačiau A.Jolie kaip tik sutiko B.Pittą.

Tarp buvusių mylimųjų išliko šilti jausmai.

„Kai Angelina nusprendė skirtis ir paruošė dokumentus, Jaredas buvo pirmas, kuriam ji pranešė šią žinią“, – teigė neįvardintas šaltinis.

Taip bendravimas atsinaujino, nes Jaredas vis paskambindavo paklausti Angelinos, kaip ji laikosi, kol kartą juodu išsiruošė kartu pavakarieniauti.

Jaredas moka prajuokinti, o būtent to ir reikia šiuo metu išsikankinusiai A.Jolie.

„Jaredas šiek tiek pakvaišęs, be to – nerūpestingas, dėl nieko nesijaudinantis, būtent toks tipas, kuris tinka Angelinai, – kalbėjo šaltinis. – Visa aplinka žinojo, kad Bradas pasijusdavo nejaukiai, kai išėjus kur nors su Angelina, pasirodydavo ir Jaredas. Dabar garsiosios Holivudo poros santykiai baigti, nėra jokių kliūčių megzti naujus romanus. Kol kas Angelina tiesiog mėgaujasi Jaredo globa, rūpesčiu, o jam nereikia jokių įsipareigojimų. Šiuo metu Angelinai tai idealus variantas“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt