Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bobbi Kristinos Brown šeima neigia, kad ji buvo atjungta nuo gyvybę palaikančių aparatų

Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2009 m.)
AOP nuotr. / Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2009 m.)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį britų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad medikai jau atjungė dainininkės Whitney Houston dukters Bobbi Kristinos Brown (21 m.) gyvybę palaikančią aparatūrą, tačiau netrukus merginos šeima suskubo neigti šią informaciją.

Vienas šaltinis iš policijos britų portalui dailymail.co.uk patvirtino, kad medikai ketvirtadienį atjungė Bobbi Kristinos Brown gyvybę palaikančią aparatūrą, o be jos ji dar gali kurį laiką gyventi. Tačiau amerikiečių portalui TMZ kitas šaltinis iš merginos šeimos sakė priešingai – aparatūra dar neatjungta, o tvirtinimai, esą yra kitaip, yra neatitinkantys tikrovės.

Netrukus ir Bobbi Kristinos šeima suskubo neigti tokias kalbas.

„Jeigu mes turėtume atsakyti į kiekvieną paskleistą gandą, tai visas 24 valandas vien tik tai ir tedarytume. Tai yra netiesa, kaip ir dauguma kitų pranešimų, susijusių su šituo reikalu“, – portalui HollywoodLife.com griežtai nukirto Bobbi Kristinos tėvo Bobby Browno advokatas.

Mes gedime. Visi renkasi į ligoninę atsisveikint.

Bobby Brownas, kuriam kaip tik šiandien suėjo 46-eri, šalia dukros lovos budi nuo pat tada, kai ji buvo atvežta į ligoninę. TMZ žiniomis, sprendimas atjungti Bobbi Kristiną nuo jos gyvybę palaikančių aparatų yra jos tėvo rankose, o jis nepraranda vilties ir nori dar bent kelias dienas palaukti.

„Bobby be paliovos verkia nuo vakar (kuomet medikai pasakė, kad niekuo nebegalima padėti Bobbi Kristinai, – red. past.), – ketvirtadienį portalui People.com sakė vienas šaltinis iš šeimos aplinkos. – Mes gedime. Visi renkasi į ligoninę atsisveikinti.“

TMZ taip pat pavyko sužinoti, kad antroji Bobby Browno žmona Alicia Etheredge šiuo metu yra ketvirtą mėnesį nėščia. Vaikelis, kurio ji laukiasi, bus jau šešta dainininko atžala.

Praėjusį šeštadienį leisgyvė Bobbi Kristina Brown buvo rasta savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį. Antradienį paaiškėjo, kad jos namuose policija rado narkotikų, tad jie gali būti prisidėję prie merginą ištikusios nelaimės.

Panašiomis aplinkybėmis 2012-ųjų vasario 11-ąją mirė Bobbi Kristinos Brown mama Whitney Houston – ji buvo rasta negyva vonioje viešbutyje „The Beverly Hilton“. Dainininkės, kuri mirė būdama 48-erių, skrodimas parodė, kad ji nuskendo, o prie to prisidėjo širdies liga ir kokaino vartojimas.

AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)

Po Whitney Houston mirties Bobbi Kristina Brown vienintelė paveldėjo visą savo motinos turtą – apie 115 mln. JAV dolerių. Šie pinigai Bobbi Kristinai Brown turėjo būti išmokėti iki jai sueis 30 metų. Kas dabar paveldės dainininkės turtą, neaišku, tačiau pinigai turėtų likti šeimoje: buvęs potencialus paveldėtojas Bobbi Kristinos Brown mylimasis Nickas Gordonas, kaip vėliau paaiškėjo, iš tiesų nebuvo oficialus jos sutuoktinis, tad šeima gali ramiai atsikvėpti.

Whitney Houston artimieji niekada nepritarė Bobbi Kristinos Brown santykiams su šiuo vaikinu, ir ne vien dėl to, kad, jų manymu, jis bandė išpešti kuo daugiau pinigų iš jos. Didžiausią pasipiktinimą šeimai kėlė tai, kad Nickas Gordonas ir Bobbi Kristina Brown augo kaip brolis ir sesuo, tad jų santykiai daug kam atrodė nenormalūs. Vaikiną, kai jam buvo 12 metų, Whitney Houston priglaudė savo namuose ir augino kaip sūnų, tačiau ilgainiui tarp jo ir Bobbi Kristinos Brown užsimezgė romantiški jausmai. 2014-ųjų sausį pora paskelbė, kad susituokė, tačiau tik po merginos nelaimės paaiškėjo, kad iš tiesų jeigu ir buvo kokia nors santuoka, tai tik simbolinė, o Nickas Gordonas niekada nebuvo oficialus jos vyras.

„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt