Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Bobbi Kristinos Brown šeima: ji pabudo iš komos, bet smegenų pažeidimai – negrįžtami

Bobbi Kristina Brown su močiute Cissy Houston
AOP nuotr. / Bobbi Kristina Brown su močiute Cissy Houston
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkas Bobby Brownas savaitgalį džiugiai pranešė, kad jo ir Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown pabudo iš komos, tačiau iš tiesų į aplinką ji vis dar nereaguoja, o ateities prognozės – gana niūrios.

Bobby Brownas ir jo sesuo Tina Brown džiūgavo dėl merginos būklės pagerėjimo, tačiau Houstonų šeima į situaciją žiūri realistiškiau: pagerėjimas – minimalus, prilygstantis mažam mirktelėjimui.

Portalui TMZ Bobbi Kristinos Brown močiutė Cissy Houston sakė, kad jos anūkės smegenų pažeidimai – negrįžtami, ir nors ji pabudo iš komos, nereaguodama į aplinką gali praleisti visą savo gyvenimą.

„Susitikau su gydytojais ir supratau, kad tokios būklės ji gali praleisti visą gyvenimą, tai mane labai liūdina. Ką tik buvau aplankyti savo anūkės ir nors ji sugrąžinta iš mediciniškai sukeltos komos, bet, gydytojų teigimu, jos smegenų pažeidimai yra visuotiniai ir negrįžtami. Ji ir toliau į nieką nereaguoja“, – sakė Cissy Houston.

Žmonės.lt primena, kad leisgyvė Bobbi Kristina Brown sausio pabaigoje buvo rasta savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį.

AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt