Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Bobbi Kristinos Brown mylimasis Nickas Gordonas atsigulė gydytis į reabilitacijos kliniką

Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
„Instagram“ nuotr. / Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau daugiau kaip mėnesį sąmonės neatgaunančios Bobbi Kristinos Brown mylimasis Nickas Gordonas atsigulė į reabilitacijos kliniką gydytis priklausomybę nuo kvaišalų.

Nickas Gordonas į reabilitacijos kliniką atsigulė iš karto po to, kai praėjusią savaitę davė interviu laidai „Dr. Phil“ – ji bus parodyta kovo 11-ąją.

Įrašinėjant laidą Nickas Gordonas pasijuto užspęstas į kampą, mat tai, kas vyko studijoje, buvo panašiau į tardymą, o ne interviu. Vaikinas pratrūko ir išrėžė, kad nekenčia Bobbi Kristinos Brown tėvo Bobby Browno, kuris neleidžia jam lankyti mylimosios ligoninėje, ir pareiškė, kad žada nusižudyti, jeigu Bobbi Kristina neatsigaus.

„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas

Laidoje taip pat dalyvavusi Nicko Gordono motina sakė, kad jos sūnus yra gilioje depresijoje ir iš sielvarto svaiginasi kvaišalais. Neištvėręs laidos vedėjo ir savo motinos spaudimo Nickas Gordonas paliko studiją ir netrukus po to atsigulė į reabilitacijos kliniką.

Žmonės.lt primena, kad vienintelė legendinės dainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown leisgyvė savo namų vonioje buvo rasta sausio pabaigoje. Ligoninėje jai buvo sukelta dirbtinė koma ir iki šiol mergina dar neatgavo sąmonės, jos gyvybę palaiko aparatai. Bobbi Kristinos Brown namus apieškoję policijos pareigūnai rado narkotikų, tačiau ar nelaimės metu ji buvo apsvaigusi, nepranešama.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt