Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Bobbi Kristina Brown dėl pablogėjusios būklės perkelta į slaugos kliniką

Bobbi Kristina Brown
„Instagram“ nuotr. / Bobbi Kristina Brown
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Beveik penkis mėnesius reabilitacijos klinikoje praleidusi Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown (22) perkelta į slaugos skyrių, tačiau jos būklė – kritinė.

Nepaisant profesionalios medikų priežiūros, jos būklė ir toliau blogėja. Apie tai portalui cbsnews.com patvirtino ir merginos teta Pat Houston. „Bobbi Kristinos Brown būklė blogėja. Ji perkelta į slaugos skyrių“, – sakė ji.

„Iš jos liko tik kaulai ir oda. Jai krenta svoris, slenka plaukai. Medikai rūpinasi ja, tačiau raumenys baigia suglebti, baiminamės, kad kai kurie organai gali nustoti funkcionuoti. Dėkojame visiems, kurie padėjo ir meldėsi. Dabar ji yra Dievo rankose“, – portalui people.com sakė merginos šeimai artimi šaltiniai.

Maldomis Bobbi Kristinai sveikatos linki ir jos močiutė Cissy Houston. „Aš tiesiog laukiu, nesvarbu, kas nutiktų. Mes kasdien einame į ligoninę ir meldžiamės. Kalbu su ja, laikau už rankos. Darome viską, ką galime“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Bobbi Kristinos Brown šeima: ji pabudo iš komos, bet smegenų pažeidimai – negrįžtami

Žmonės.lt primena, kad leisgyvė Bobbi Kristina sausio 31 dieną buvo rasta savo namų vonioje, panirusi veidu į vandenį. Tris mėnesiu išbuvusi komos būklės ji pabudo, tačiau iki šiol neatsigauna, o ateities prognozės – liūdnos, medikai nebeturi vilties, kad mergina išgyvens.

Bobbi Kristina Brown vonioje rasta likus vos porai savaičių iki trečiųjų jos motinos dainininkės Whitney Houston mirties metinių: 2012-ųjų vasario 11-ąją ji rasta negyva vonioje, jos veidas buvo paniręs po vandeniu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirė dainininkė Whitney Houston

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt