Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Bilietus į filmą „Tarp mūsų, berniukų...“ pardavinėjo patys aktoriai

Mantas Vaitiekūnas ir Audrius Bružas
Filmo kūrėjų nuotr. / Filmo „Tarp mūsų, berniukų...“ aktoriai patys pardavinėjo bilietus
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienio vakarą sostinės „Forum Cinemas Akropolis“ lankytojų laukė maloni staigmena. Atėję įsigyti bilietų kasose jie išvydo naujos lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ aktorius Audrių Bružą, Kirilą Glušajevą, Leonardą Pobedonoscevą ir Mantą Vaitiekūną. Žinomi aktoriai pardavinėjo bilietus į gruodžio 31 dieną vyksiančią filmo išankstinę premjerą.

Kino žiūrovai neslėpė nuostabos ir džiaugsmo: kasose besidarbuojančius aktorius fotografavo, vaišino spragėsiais ir gėrimais, čia pat skambino savo draugams ir pasakojo, kad bilietus į naują lietuvišką komediją „Tarp mūsų, berniukų...“ įsigijo tiesiai iš joje vaidinančių aktorių rankų.

Filmas visuose Lietuvos kino teatruose bus pradėtas rodyti jau sausio 1 dieną. Tačiau nekantraujantys naująją komediją pamatyti kuo greičiau tai gali padaryti dar Naujųjų Metų išvakarėse – gruodžio 31-ąją „LNK kino starto“ metu. Tądien filmas bus rodomas visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose.

Artūro Čiužo nuotraukose: komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Leonardas Pobedonoscevas ir Mantas Vaitiekūnas pardavinėja bilietus į filmo išankstinę premjerą.

Komedija „Tarp mūsų, berniukų...“ – tai šmaikšti, subtili ir kartu labai atvira keturių draugų kelionė į Norvegiją. Žvejoti keturi vaikystės draugai išsiruošia kaip reikiant pavargę nuo darbo, šeimų, žmonų ir net meilužių. Tačiau net ir ištrūkę jie niekaip negali pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų. Linas (vaidina aktorius Kirilas Glušajevas) negali išsivaduoti iš valdingos žmonos gniaužtų ir jos nesibaigiančių užduočių žaliavalgių restorane.

Dar akimirka – pratrūks ir Gediminas (Leonardas Pobedonoscevas), nuo gausybės darbų ir ne visuomet racionalių klientų pavargęs reklamos agentūros vadovas. „Anksčiau tėvai neleido, dabar žmona“, – atsidūsta ir Vytautas (Mantas Vaitiekūnas), atsakomybės slegiamas plastikos chirurgas. Rodos, tik verslininkui Tomui kiek lengviau (Audrius Bružas), bet ir jis jau maišosi tarp meilužių. Todėl pats metas nuo visko bėgti!

Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ oficialus anonsas:

VIDEO: Komedija TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): oficialus anonsas - žiūrėkite kinuose nuo sausio 1 d.
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt