Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Besilaukiančių mamų šventėje Kaune – ir Mingailė Kalnietė, ir visa Vitulskių šeima

Mingailė Kalnietė ir Rimantė Kulvinskytė
Evaldo Virkečio nuotr. / Mingailė Kalnietė ir Rimantė Kulvinskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį Kauno rotušėje karaliavo būsimos mamos. Daugiau nei 150 besilaukiančių moterų dalyvavo šventėje „Stebuklo laukimas“. Vienuolika metų iš eilės Vilniuje vykusi šventė pirmą kartą surengta Kaune.

„Idėja surengti būsimų mamyčių šventę kilo kuomet aš pati laukiausi prieš 11 metų. Šios šventės tikslas labai paprastas – kad būsimos mamos pajustų, kokios jos yra mylimos, ypatingos ir reikalingos“, – teigė šventės iniciatorė Agnė Zuokienė.

Šventę vedė lapkritį pirmagimio susilauksianti Rimantė Kulvinskytė, renginyje dalyvavo ir žinomų besilaukiančių mamų – antro vaiko laukianti Erika Vitulskienė, kuri čia atvyko su sūneliu Ajumi, trečiosios atžalos laukimu gyvenanti Mingailė Kalnietė.

Evaldo Virkečio nuotr./Rimantė Kulvinskytė ir Vitulskiai su sūnumi Ajumi
Evaldo Virkečio nuotr./Rimantė Kulvinskytė ir Vitulskiai su sūnumi Ajumi
Evaldo Virkečio nuotr./Grupė „4 Roses“
Evaldo Virkečio nuotr./Grupė „4 Roses“

Kūdikių besilaukiančioms kaunietėms pasirodymus surengė Merūnas Vitulskis ir grupė „4 Roses“. Būsimas mamas pasveikino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

„Naujos gyvybės atėjimas į šį pasaulį yra didžiulis stebuklas. Motinos meilė savo mažyliui yra dar didesnis stebuklas. Aš pats esu dviejų vaikų tėvas ir dviejų anūkų senelis – tai yra didžiausias džiaugsmas gyvenime, – kalbėjo V.Matijošaitis. – Kaune tikrai gera auginti vaikus – čia grynas oras, daug parkų, o nuo kitų metų rugsėjo Kaune neliks nei vieno vaiko, kuriam nebūtų vietos vaikų darželiuose.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt