Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Besilaukiančią Rūtą Ščiogolevaitę „X Faktoriuje“ pakeis Justė Arlauskaitė-Jazzu

Justė Arlauskaitė-Jazzu
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Justė Arlauskaitė-Jazzu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečios atžalos besilaukiančią Rūtą Ščiogolevaitę rudenį pasirodysiančiame muzikiniame šou „X Faktorius“ pakeis Justė Arlauskaitė-Jazzu. Žinią apie pasikeitusią projekto teisėją portalui Žmonės.lt patvirtino projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

„Sužinoję apie Rūtos šeimyninius planus bandėme derintis, bet deja „X Faktorius“ filmuojamas beveik metus, tai labai ilgas ir sudėtingas procesas. Prie šio projekto dirbame daugiau nei devynis mėnesius“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

Pirmosios atrankos prasidės jau šį savaitgalį, gegužės pabaigoje – pirmieji filmavimai. Pasak projekto prodiuserio, motinystę suderinti su filmavimais būtų per daug sudėtinga, ypač rudenį, kai vaikelis jau turėtų gimti.

J.Arlauskaitę-Jazzu laidos kūrybinė komanda pasirinko neatsitiktinai. S.Urbonavičiaus-Samo teigimu, Lietuvoje yra labai nedaug žvaigždžių, kurios galėtų tapti profesionaliais muzikinio projekto teisėjais.

J.Arlauskaitė-Jazzu, kuri šiuo metu atostogauja Indijos Goa saloje, televizijoje yra bandžiusi komisijos narės duonos – šią žiemą ji komentavo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvių pasirodymus.

„Vien gerai dainuoti neužtenka. Reikia suprasti, ką reikia pamatyti žmoguje, tai labai sedėtingas darbas. Reikia ir pedagogikos žinių, ir psichologijos. Justė tam jau yra pribrendusi. Ji savo darbu ir savo balsu, savo skoniu įrodė, kad galima pasiekti tiek, kiek ji pasiekė. Tai – kiekvieno daininko svajonė“, – tikino S.Urbonavičius-Samas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marijonas Mikutavičius, Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas
V.Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Marijonas Mikutavičius, Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas

Kaip atlikėja reagavo į kvietimą tapti muzikinio projekto teisėja? „Jai buvo daug fizinių kančių. Ji nėra televizijos žmogus ir neateina čia tapti televizijos veidu. Ji tiesiog nuoširdžiai nori padėti dainuojantiems žmonėms“, – sakė taip pat į teisėjų kėdę jau nebe pirmą sezoną sėsiantis S.Urbonavičius-Samas. Projekte teisėjais taip pat taps Marijonas Mikutavičius ir Saulius Prūsaitis.

Dainininkė R.Ščiogolevaitė žurnalui „Žmonės“ praėjusią savaitę patvirtino, kad jiedu su vyru Rolandu Damijonaičiu rudenį susilauks dar vienos atžalos, tai bus trečiasis Rūtos vaikas.

Ką manote apie tokį prodiuserių pasirinkimą?

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt