Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Benediktas Vanagas viešai pagerbė savo 90-metį tėvą: „Iš jo paveldėjau aistrą gyvenimui“

Benediktas Vanagas su tėvu Juozu Vanagu
Asmeninio albumo nuotr. / Benediktas Vanagas su tėvu Juozu Vanagu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lenktynininkas Benediktas Vanagas (37) šiomis dienomis sulaukia itin daug dėmesio: jis su savo komanda Dakaro ralyje pasiekė aukščiausius rezultatus, kokius kada nors buvo iškovoję lietuviai – užėmė 24 vietą. Kiek nurimus aistroms lenktynininkas išreiškė dėkingumą ne tik jį palaikiusiems gerbėjams, bet ir savo 90-čiui tėvui Juozui Vanagui.

„Niekas niekur nedingsta ir iš niekur neatsiranda. Didžiuojuosi šiuo žmogumi. Žmogumi, kuris man parodė kaip gyventi su aistra. Kuris puoselėjo chorinę kultūrą Lietuvoje. Sukūrė žymiausius chorus – „Aidas“ ir „Varpas“. Tai mano Tėtis – Juozas Vanagas. Neseniai minėjome Jo 90 metų jubiliejų. Chorų bendruomenė sukūrė nuostabią šventę, kur retrospektyviai perteikė Maestro gyvenimą. Aš – obuolys, toli nuriedėjęs nuo šios obels. Tačiau viskame randu labai daug bendra (šypsosi). P.S. gimiau kai tėčiui buvo 52 metai“, – socialiniame tinkle jautria žinute ir nuotrauka su tėvu pasidalijo lenktynininkas.

Gerbėjai negailėjo paspaudimų „patinka“ ir komplimentų tiek pačiam lenktynininkui, tiek garbaus amžiaus jo tėvui. Žmonės.lt kalbintas B.Vanagas teigė, kad didžiuojasi savo tėvu, o šiuo žingsniu norėjo atkreipti dėmesį į pagrindines žmogiškąsias vertybes.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Benediktas Vanagas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Benediktas Vanagas

„Mano tėtis yra didis žmogus – savo laiku atidavė be galo daug energijos chorinei kultūrai. Manau, kad tokiems žmonėms turi būti skiriamas tinkamas dėmesys. Šiais laikais mes pamirštame labai daug svarbių dalykų, kasdien žavimės paviršutiniu blizgesiu, kuris, toli gražu, nebūtinai yra vertingas ir kažką kuria. Mažiausiai ką galėjau padaryti, tai pasidalinti tėčio nuotrauka ir emocijomis su savo fanais – norėjau parodyti, kad gyvenime yra labai svarbių dalykų“, – Žmonės.lt sakė jis.

Benedikto teigimu, jiedu su tėvu yra labai skirtingi, tačiau tuo pačiu ir itin panašūs. Nors abu gyvenime pasirinko dirbti ir domėtis visiškai skirtingais dalykais, juos vienija aistra savo darbui.

„Mano gyvenimas visai kitoks negu tėčio, bet pažvelgus į mūsų gyvenimus galima rasti labai daug panašumų. Pagrindinis panašumas – mes mylime tai, ką darome, jaučiame aistrą gyvenimui, o darbas mums visai ne darbas, o visas gyvenimas“, – sakė B.Vanagas.

Gedmanto Kropio nuotr./Benediktas Vanagas
Gedmanto Kropio nuotr./Benediktas Vanagas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt